Huawei GT3 Pro neler sunuyor?

0

Akıllı telefon, bilgisayar, aksesuar ve çevre birimi aygıtları ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilen Huawei markasının yeni akıllı saati Huawei Watch GT3 Pro, MediaMarkt mağazaları ve internet sitesinde sizleri bekliyor.

Huawei GT3 Pro neler sunuyor?

Akıllı saatlerin giderek işlevselleşmesi ve tasarım kalitelerinin artmasıyla rekabet de yükseldi. Fiyat itibariyle de üst sınıf saatlerin pahalı olduğunu söyleyebiliriz ancak bu durum kaliteyi de beraberinde getiriyor. GT3 Pro, sahip olduğu özellikleri ile fiyatını hak eden bir saat olarak karşımıza çıkıyor.

1,43 inç yuvarlatılmış köşeli tasarımı bulunan AMOLED ekranı bulunan Huawei GT3 Pro, 466×466 piksel çözünürlük sunuyor. Canlı Always On Display (AOD) saat kadranı ile en önemli bilgilerinizin tümünü almak için bileğinizi kaldırmanız yeterli. GT3 Pro Seramik modeli ise 1,32 inç AMOLED HD renkli dairesel ekran ile geliyor.

14 gün ortalama kullanım süresi ile bir ay içerisinde sadece iki kez şarj ihtiyacı duyan bu yeni Huawei akıllı saat, kablosuz şarj desteğine sahip. Bağlantı noktası tarafında Bluetooth 5.2 kullanan saat, GPS, mikrofon, hoparlör, arama yanıtlama özelliklerini de bünyesinde barındırıyor.

Ayrıca TruSeen 5.0+ kalp atış takibi ve otomatik SPO2 (kan oksijen oranı) takibi ile sağlık verilerinizi bir arada tutabiliyorsunuz. Huawei, akıllı saatlerinde ilk kez EKG analizi özelliğini de yeni modelleri ile sundu.

GT3 Pro serisinde 100’den fazla egzersiz modu arasında akıllı koşu planlama özelliği de var. Kullanıcının performans hedefleriyle birlikte fiziksel ve koşu geçmişine dayalı kişisel bir koşu planı oluşturmaya yardımcı oluyor. Koşucu ile gelişen profesyonel tavsiyeler sunmak için hız, kalp atış hızı, mesafe ve daha fazlası gibi verileri değerlendirerek, bu verileri Runtastic ve Komoot gibi dünyanın dört bir yanından 60’ın üzerinde egzersiz uygulaması da dahil olmak üzere diğer uyumlu cihazlarla senkronize ediyor.

Cevap bırakın