HUAWEI FreeBuds Pro 3 Türkiye’de

0

Yeni nesil TWS kulaklıklar, donanım ve yazılım yükseltmeleriyle birlikte geliyor…

Huawei’in TWS kulaklıkları yaratmadaki ses uzmanlığından yararlanan en yeni nesil kulaklıklar, HUAWEI FreeBuds ailesinin adını yaşatıyor ve kulaklarınıza güzellik getiren gerçek ses sunuyor.

Tamamen yeni amiral gemisi HUAWEI FreeBuds Pro 3, ses doğruluğunu yeniden tanımlamak için yenilikçi teknolojiyi kullanıyor ve endüstri standartlarını yeni zirvelere taşıyor. En yeni model, Yüksek Çözünürlüklü Çift Sürücülü Ses Sistemi, Kristal Netliğinde İletişim ve Pure Voice 2.0, Intelligent ANC 3.0 ve Triple Adaptive EQ ile gürültü engellemenin yanı sıra geliştirilmiş tasarım ve akıllı bağlantı deneyimi ile sınıfının lideri ses deneyimini daha da geliştiriyor.

Yeni HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile kullanıcılar, gürültülü ortamlardan bağımsız olarak, herhangi bir ses sınırlaması olmadan, nerede olurlarsa olsunlar en sevdikleri müzikleri, sesli kitapları ve podcast’leri dinleyebilir veya kristal netliğinde sesli aramalar yapabilirler.

HUAWEI FreeBuds Pro 3, gecikme olmaksızın mükemmel, gerçeğe yakın bir işitsel deneyim sunan Yüksek Çözünürlüklü Çift Sürücülü Ses Sistemi ile güçlendirilmiştir ve sesin 48 kHz’e yükselmesine veya hiçbir ritmi kaçırmadan 14 Hz’e kadar düşmesine izin verir.

Ayrıca HUAWEI FreeBuds Pro 3, L2HC 2.0 ve LDAC kodeklerini destekler ve hem HWA hem de Hi-Res Audio Wireless tarafından onaylanmıştır. Bu çifte sertifika, kulaklıkların zengin ayrıntılar ve dokular getiren yüksek çözünürlüklü ses sunmasını sağlar.

 

Cevap bırakın