Huawei FreeBuds 4i Türkiye’de: İşte kulaklığın özellikleri!

0

Huawei bugün sabah gerçekleştirdiği bir etkinlik ile yeni MateBook serisi dizüstülerini tanıttı. Bunun akabinde küresel pazarda geçen aylarda tanıtılıp satışa çıkan Huawei FreeBuds 4i modelini de Türkiye’de resmi olarak duyurmuş oldu. Kulaklık tasarımsal olarak AirPods Pro’ya benziyor olsa da farklı özellikleri bünyesinde topluyor.

Huawei FreeBuds 4i uygun fiyatlı kablosuz kulaklık

Huawei kulaklık tarafında oldukça dikkat çeken adımlar atmaya devam ediyor. Kablosuz ve kulak içi formda tasarlanan Huawei FreeBuds 4i 10 saate kadar aktif kullanım sunuyor. Tasarım tarafında diğer modellere göre biraz daha köşeli yapıda tasarlanan bu kulaklık uygun fiyatıyla karşımıza çıkıyor. 5,5 gram ağırlığına sahip olan kulaklıklar seramik beyaz, karbon siyahı ve parlak kırmızı olmak üzere üç seçenek ile bizleri karşılıyor.

Üç farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkan kulaklık, ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Bu sayede kullanıcıların dışarıdan tamamen izole olmasını sağladığı aktarılan kulaklığın, yüksek ses kalitesi de sunduğu özellikle vurgulanıyor.

Huawei FreeBuds 4i-00

Kulaklığın bu yüksek ses kalitesini sunmasına ek olarak 3D biyonik tasarımı sayesinde kulağa tam oturuyor ve bu sayede kulağa binen yük azalıyor. Kulaklığın üst kısmında bulunan dokunmatik yüzeylere iki kez dokunulduğunda mobil cihazlar ile bağlantı kurmayı sağlayan kulaklık, yapay zeka desteğine de sahip.

Kulaklık bugünden itibaren ön satışa çıkıyor ve 749 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Cihaz 31 Mart’a kadar ön siparişte olacak ve sonrasında resmi olarak satışa çıkacak.

Cevap bırakın