HUAWEI, evde eğitim ve çalışma hayatının tüm gereksinimlerini karşılıyor

0

Eğitim, öğrenim ve iş hayatının artık vazgeçilmezleri durumuna gelen mobil cihazlar, yalnızca bir medya tüketim aracı olmaktan çıkıp, akıllı işlevleri ile birer üretkenlik ve öğrenim cihazlarına dönüştüler…

 

Android 10 işletim sistemi ve EMUI 10 arayüzü ile gelen HUAWEI MatePad Serisi ile Windows 10 işletim sistemine sahip HUAWEI MateBook Serisi dizüstü bilgisayarlar Çoklu Pencere, Çoklu Ekran İş birliği ve HUAWEI APP Multiplier özelliklerini destekliyorlar. Cihazların kullanıcılarla ve birbirleriyle etkileşim şeklini temelden değiştiren yenilikler sunan HUAWEI Share, gelişmiş çapraz platform işlevselliğine sahip HUAWEI cihazları arasındaki engelleri ortadan kaldıran çok ekranlı iş birliğini destekliyor.

İster çevrimiçi alışveriş yaparken sohbet edin, ister internette gezinirken kısa bir video izlemek isteyin, Çoklu pencere özelliği, aynı anda üç uygulama desteği ile zahmetsiz bir şekilde çoklu görev sağlıyor. Kayan pencere ile kullanıcılar, oyun oynarken veya film izlerken metin mesajlarına yanıt verebilir.

İster eğlence ister ders çalışma isterse evde iş yapmak için olsun, çoğu kişi böyle durumlarda evdeki atmosferden soyutlanıp tamamen yaptığı şeye konsantre olmak ister. Bu durumda da HUAWEI’nin FreeBuds Serisi akıllı dinamik ANC özelliğine sahip kulaklıkları imdada yetişiyor.

Dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 ve 5.2 teknolojileri, eşzamanlı çift kanal iletim teknolojisi ve kendi sınıfının lideri 356 MHz ses işlemcisi ile donatılmış olan HUAWEI FreeBuds Serisi, güvenilir ve hızlı Bluetooth bağlantısının yanı sıra, doğru ses ve video senkronizasyonu sunuyor. Oyunlar daha eğlenceli ve videolar daha sürükleyici hâle geliyor.

 

Cevap bırakın