Huawei EMUI 9 güncellemesi yayınlandı

0

Yeni EMUI 9 güncellemesi ile Huawei kullanıcıları en üst düzey kullanıcı deneyiminin keyfini çıkaracak.

Huawei, EMUI 9 güncellemesinin bazı modelleri için yayınladı. Bu kapsamda P20 lite, Mate 20 lite ve P smart 2018 modelleri için lansmandan bu yana kullanılan ikinci büyük sürüm yükseltmesi sunuldu. Önceki nesil telefonların kullanıcıları yeni güncelleme ile birlikte en güncel Huawei kullanıcı arayüzü tarafından sağlanan  deneyimi yaşayabilecekler.

Kullanıcı deneyimi açısından, EMUI 9’daki konfigürasyon öğeleri yüzde 10 oranında azaltıldı. Güncelleme, tutarlı UI tasarımı, doğal ve sürükleyici UX tasarımı, rahat tek elle kullanım, yeni navigasyon seçenekleri ve genel olarak daha akıcı bir deneyim vaat ediyor. Huawei EMUI 9, doğal kullanıcı arayüzü, daha sorunsuz operasyonel deneyim ve kullanıcı deneyimini büyük ölçüde artıran GPU Turbo 2.0 özelliklerine sahip.

Hızla yaygınlaşıyor…

3 Haziran 2019 tarihinde toplanan verilere göre, EMUI 8.X’den EMUI 9’a yükselen kullanıcı sayısı dünya genelinde 80 milyonu aştı ve artmaya devam ediyor. Ulaşılan rakam bir hayli çarpıcı ve kullanıcılar tarafından hızlı bir benimsenmeye işaret ediyor. Bu rakamın Haziran ayı sonuna kadar ise 100 milyona ulaşacağı tahmin ediliyor.

Son olarak söz konusu güncellemenin kademeli olarak dağıtılacağı ve 15 Temmuz’a kadar tamamlanmasının hedeflendiği belirtiliyor.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

MediaMarkt’ta indirimli fiyata P20 lite satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın