Huawei’den Mate 40E modeli yolda görünüyor!

0

Huawei geçen yıl yaşanan ABD gerilimi ardından içine dönüp kendi sistemlerini geliştirmesinin ardından büyük ilerleme kaydetmeyi başardı. Pek çok yeni akıllı telefon modeli ile pazardaki hareketlenmeye katkı sağlayan Huawei, tam gaz akıllı telefonları üzerinde çalışmaya devam ediyor. Yeni ortaya çıktığı kadarıyla Huawei Mate 40E modeli üzerinde çalışıyor, işte telefon hakkında elimizdeki bilgiler:

Huawei Mate 40E hakkında bildiğimiz bütün özellikler

Huawei Mate 40E
Telefonun bu şekilde görüneceği iddia ediliyor.

Huawei’in bir süre önce tanıttığı Mate 40 serisi büyük beğeni toplamıştı. Pek çok testten de alnının akıyla çıkan serinin ardından Huawei’in yeni Mate 40E üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Telefon hakkında elimizdeki bilgilere göre, Mate 40 serisinin tasarım çizgisinin çok dışına çıkılmayacak. İşlemci tarafında ise Kirin 990E veya Kirin 990 5G‘ye sahip olacağı söylenen telefonun, 6 GB/8 GB RAM ve 128 GB/ 256 GB ve 512 GB depolama seçenekleriyle sunulması bekleniyor.

Huawei Mate 40E

Kamera tarafında oldukça iddialı olan Huawei bu iddiasını Mate 40E ile de sürdürecek deniyor. Telefonun ana kamerasında 50 Megapiksel bir kamera tercihinde bulunan şirketin bu yeni telefonunda 4.100 mAh bir batarya kurulumunu tercih ettiği belirtiliyor. Telefonun şu anda ne zaman satışa çıkacağı hakkında elimizde net bir bilgi yok ancak yakında daha detaylı bilgilerin ortaya çıkmasını umuyoruz.

Cevap bırakın