Huawei Cloud’daki ilk blockchain oyunu ile tanışın

0

Bitget, Huawei Cloud’daki ilk blokzinciri tabanlı, çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) oyunu olan Revoland’ın IEO’sunu 50 ülkeyi ve iki milyon kullanıcıdan fazlasını kapsayan global platformunda duyurdu.

Revoland abonelikleri 13 Haziran 2022, 14:00 (TSİ) ile 18 Haziran 2022, 14:00 (TSİ) arasında açık olacak ve yerel tokeni REVO, 20 Haziran 2022’de saat 18:00’de (TSİ) listelenecek.

Oyna-Kazan (P2E) oyunlar, özellikle pandemi sırasında birçok kişinin gelir kaynağı olarak başvurması için bir fırsat olarak sunulduğunda, son zamanlarda filizlenen bir büyüme yaşadı. Nasdaq tarafından bildirildiği üzere, P2E oyun endüstrisi 2020’de 90 milyar doların üzerindeydi ve 2025 yılına kadar 256.97 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

Blockchain ve merkezi olmayan sistemlerden gelen ek destekle video oyun endüstrisini yeniden icat eden bir fenomen. Çevrimiçi oyun gibi geleneksel bir hobiyi bundan bir gelir elde etme olasılığına karşı kullanabilme fikri, kripto ve blok zincirinin fiziksel dünyadaki mevcut kurumları nasıl iyileştirdiğinin ve kullanıcılarının hayatlarını iyileştirmeye devam ettiğinin bir başka örneği.

Binance ve Abey akıllı zincirlerine dayanan Revoland, yeni nesil blockchain oyunlarını öne çıkarmaya odaklanan Londra merkezli bir metaverse oyun geliştirme şirketi olan Chain X Game (CXG) tarafından geliştirilen bir P2E oyunu. Revoland’ın oynanışı, kişisel becerileriniz ve ekip çalışmanızın birleşimi etrafında dönecek şekilde tasarlanmıştır ve şimdiden 10 milyon doların üzerinde yatırım çekti.

Cevap bırakın