Huawei AI Cube tanıtıldı

0

Yepyeni bir deneyim iddiası sunan Huawei AI Cube tanıtıldı…

IFA 2018 kapsamında, 4G Router ve Alexa destekli akıllı hoparlör özelliklerini tek donanımda toplayan Huawei AI Cube ürününü tanıttı. Bu ürünle akıllı hoparlör pazarına yeni bir soluk getirme iddiasında bulunan Huawei, aynı cihaz üzerinden kullanıcılara internete kolayca erişim imkânı da sağlıyor. Ek olarak, akıllı cihazlarını yine AI Cube ile kontrol edebilen kullanıcılar, kompakt tasarımıyla öne çıkan bu cihazla, son derece kaliteli bir müzik deneyimi de yaşayabilecekler.

4G LTE üzerinde Wi-Fi desteği de sunan Huawei AI Cube, daha bağlantı akıllı ev konseptleri için de akılcı bir örnek niteliğinde. Router kurulum süreci son derece kolay olan AI Cube’le internet dağıtımı yapmak için tek ihtiyacınız, bir 4G SIM kart. LTE 6 kategorisinde 300Mbps’ye varan veri indirme hızı ile HUAWEI AI Cube tüm evin internet gereksinimini karşılıyor. Huawei AI Cube 802.11ac Wi-Fi uyumluluğu sayesinde çift band üzerinde 2.4GHz ve 5GHz kanallarında çalışarak, LAN üzerinde 1.200Mbps’ye kadar veri transferi de gerçekleştirebiliyor.

“Yepyeni bir deneyim…”

Huawei Tüketici Elektroniği İş Grubu CEO’su Richard Yu ürünle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “…Huawei, bağlantı ve multimedya özelinde yepyeni bir deneyimin kapılarını açıyor. Yapay zekâ teknolojisi ile zenginleşen ürün portföyümüze bu benzersiz cihazı, HUAWEI AI Cube ürününü de eklemiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz…”

Cevap bırakın