Huawei 5G çipseti ile KOBİ kullanımına uygun CPE’sini tanıttı

0

Huawei, Balong 5000 çipsetini ve bu çipset ile çalışan ilk 5G cihazı Huawei 5G CPE Pro’yu duyurdu. İşte detaylar…

Huawei, 5G’ye yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Teknoloji şirketi bu kapsamda Huawei Balong 5000 çipseti ile Huawei 5G CPE Pro’yu lanse etti. Bu iki ürün, cep telefonları, ev uygulamaları, iş yerleri ve diğer tüm mobil uygulamalarda dünyanın en hızlı internet bağlantısını sunacak.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu CEO’su Richard Yu, “Balong 5000 tüketicilere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Yaygın bir iletişim ağının kurulumu için her cihazın yüksek hızda bağlantılar oluşturmasını sağlıyor. Gücünü Balong 5000’den alan 5G ağ dağıtım modemi Huawei 5G CPE Pro, (CPE – Müşteri tarafı cihazı) tüketicilerin istedikleri ağa bağlanmalarını ve şimdiye kadar görülmemiş hızlarda bir bağlantı deneyimi yaşamalarını sağlıyor. Huawei, çipler, cihazlar, bulut hizmetler ve diğer ağlara entegre edilmiş kabiliyetlere sahiptir. Bu gücümüzü kullanarak ve 5G çağının lideri olarak, tüketicilerin hayatlarının her noktasında global bir deneyim yaşamalarını sağlıyoruz” dedi.

Yüksek entegrasyon…

Yüksek entegrasyon kabiliyeti ve küçük boyutlarıyla Balong 5000 5G modem çipi, 2G, 3G, 4G ve 5G bağlantıları destekliyor. Farklı modlar üzerinden veri gönderirken hem güç tüketimini hem de gecikmeyi azaltan Balong 5000, son kullanıcı deneyimini 5G kullanımının erken dönemlerinde önemli ölçüde artırıyor.

Cevap bırakın