HTC U19e için geri sayım başladı

0

Akıllı telefon dünyasında sessizliğini koruyan HTC bu alanda sessiz sedasız bazı ilerlemeler kaydediyor. Google’ın HTC’nin donanım ekibinin önemli bir kısmını satın almasından sonra, markanın yeni telefon çıkarıp çıkarmayacağı daha da merak edilmeye başlandı. HTC U19e ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı.

HTC U19e için geri sayım başladı

Son çıkan bilgilere göre HTC, giderek daha da pahalılaşan amiral gemisi pazarını terketmeye hazırlanıyor. Akıllı telefon üreticisi yönününü orta segment pazarına çevirecek. HTC U19e tahminlere göre 11 aziran’da tanıtılacak. Yeni telefon ile ilgili bilgiler de ortaya çıktı.

6 GB RAM’e sahip olacak olan HTC U19e modeli, 6 inçlik FHD+ bir ekranla gelecek. Telefonun arkasında 16 MP ve 8 MP olmak üzere iki, önünde de 8 MP ve 5 MP olmak üzere iki kamera konumlanacak. Gücünü Snapdragon 710’dan alacağı söylenen telefon 3.930 mAh bataryadan beslenecek.

Yeni akıllı telefon hemen hemen Google Pixel 3a modeliyle benzer olacak. Kamerasının orta segmente uygun performans sergileyeceği düşünülen telefon, bellek yönetimi konusunda ise başarılı olacak.

Telefonla ilgili tüm bilgiler 11 Haziran günü tanıtımından sonra netlik kazanacak. HTC’nin akıllı telefon pazarına orta segment ile geri dönüşü tüketiciler ve rakipleri tarafından nasıl karşılanacak? Bunu da aman içinde göreceğiz.

Cevap bırakın