HTC One M9’a Android Nougat geldi

0

HTC_One_M9

Ülkemizde yoğun olarak kullanılan akıllı telefon modelleri arasındaki HTC One M9 için beklenen işletim sistemi güncellemesi yayınlandı. En yeni Google işletim sistemi versiyonu Android 7.0 Nougat, HTC One M9 için yayınlandı. İşte detaylar…

Türkiye’nin yanı sıra diğer Avrupa ülkeleri ve Güney Afrika’da aynı anda yayınlanan güncelleme ile kullanıcılar, yeni arayüz ve bir dizi ek özelliğe merhaba dediler. Öte yandan söz konusu yazılım güncellemesinin tüm One M9 cihazlarına aynı anda gelmediğinin altının çizilmesi gerekli, eğer bu modelin kullanıcısıysanız yazılım güncellesi kısmını birkaç gün süresince kontrol etmenizde fayda var.

HTC One M9 için gelen güncelleme ile birlikte diğer ülkelerde de dağıtımın hız kazanacağı yönünde güçlü bir beklenti hakim. Henüz One M9’a Android 7.0 Nougat’ın gelmediği birçok ülke bulunuyor.

Gelişme, HTC’nin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Ürün ve Hizmet Direktörü Graham Wheeler’in kişisel Twitter hesabından da duyuruldu. HTC’nin yazılım güncellemesi stratejisine yönelik olarak bir diğer gelişme de One M10 modeli ile ilgili. Android 7.0 Nougat’ın bu model için yeniden yayınlanabileceği kaydediliyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın