HTC One M10 için Türk YouTube kanalından video yayınlandı!

0

Ekran Resmi 2016-03-04 11.48.22

Teknoloji dünyası, daha önce çeşitli teknoloji şirketlerinin global lansman öncesindeki tanıtım videoları ile karşılaştı. Ancak bunlar ABD, Çin, Japonya gibi ülkelerdeki sosyal medya hesaplarından yayınlanıyordu. Bu kez bir farklılık söz konusu. Tayvan merkezli HTC, kısa süre sonra tanıtılması beklenen One M10 modeli için Türk YouTube kanalı üzerinden 29 saniyelik bir video yayınladı.

Türkçe altyazı ile yayınlanan İngilizce seslendirmeli video, HTC Türkiye hesabı üzerinden paylaşıldı. Daha öncesinde bir görselle birlikte kullanılan #powerof10 hashtag’i, YouTube videosunda da yer aldı. Yayınlanan videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

HTC One M10 için yayınlanan video, bir gökdelen katında ışıkları yanan ofis odalarına doğru zoom ile başlıyor. ‘Neyin peşindeyiz’ sorusu ile devam eden akış; ‘her zaman mesaideyiz’, ‘durmaksızın çalışıyoruz’, ‘zorunda olduğumuz için değil, istediğimiz için’ şeklinde devam ediyor. HTC’nin büyük bir zevkle ve yoğun çalışma programı eşliğinde yeni bir akıllı telefon geliştirmekte olduğu vurgulanıyor özetle. Daha sonra ışıkların büyük kısmının karardığı görülüyor, ancak bir ofis odası hala faaliyette. Devam eden akışta, durmaksızın çalışıldığının altı bir kez daha çiziliyor.

Tüketici elektroniği şirketinin yaklaşan yeni modelinin ön tanıtım kampanyasının bir parçası olduğu anlaşılan videoda cihaza dair herhangi bir görüntü ise aktarılmıyor. Akıllı telefonun mart ayı içerisinde duyurulabileceği yönünde güçlü emareler var. Öte yandan One M10’un beklenen teknik detayları arasında üç farklı depolama alternatifi (16, 32 ve 64 GB), 5.1 inç AMOLED ekran, Snapdragon 820 çipseti, 4 GB RAM, parmak izi okuyucusu ile yazılım tarafında Android 6.0 Marhsmallow bulunuyor.

Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz…

Cevap bırakın