HTC Desire 650 lanse edildi! İşte özellikleri…

0

ekran_resmi_2016-11-23_22_52_54

Tayvan merkezli teknoloji şirketi HTC, buraya tıklayarak detaylarına yakından görebileceğiniz üst seviye cihaz One Evo’nun yanı sıra mütevazı özelliklere sahip bir model daha tanıttı. Fiyatıyla da dikkat çeken HTC Desire 650’ye yakından bakıyoruz…

Desire hattı modelleri ile akıllı telefon pazarında uzun yıllardır söz sahibi olan HTC’nin yeni modelinde 5 inç ekran bulunuyor. 720p çözünürlüklü (HD) ekranın yanı sıra cihazda 4 çekirdekli Snapdragon işlemcisi öne çıkıyor.

2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama kapasitesine sahip olan cihazda artırılabilir hafıza desteği mevcut. Sürpriz bir şekilde 2 TB’a kadar microSD desteği sunuluyor; bu özellik, gelecekteki süper-kapasiteli hafıza kartlarına da hazırlık maiyetinde. Üründe kullanılan pilin kapasitesi 2200 mAh seviyesinde.

13 MP ana kameraya sahip

HTC Desire 650 modelinde 13 MP ana kamera ve 5 MP ön kamera bulunuyor. f/2.2 diyafram açıklığına sahip ana kamera, cihazın düşük ışıkta daha net fotoğraf sonuçları sunmasını sağlayabilir. Her iki kameranın da 1080p video kaydı gerçekleştirebileceği kaydediliyor.

Hangi Android sürümü ile gelecek?

Yazılım tarafında Android 6.0 Marshmallow’un önyüklü olduğu akıllı telefonun yüksek çözünürlüklü ses özelliği ve LTE desteği de diğer detaylar durumunda.

İlk etapta Tayvan’da satışlarına başlanacağı bilgisi paylaşılan HTC Desire 650’nin ülkemizdeki konumlandırması hakkında şimdilik bir detay yok.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın