HTC Desire 10 pro ve lifestyle tanıtıldı

0

A56DJPRO

Tayvan merkezli tüketici elektroniği şirketi HTC, Desire serisine iki yeni model ekledi; Desire 10 pro ve Desire 10 lifestyle adlarıyla gelen Android işletim sistemine sahip cihazlar, ‘bugüne kadar üretilen en iyi Desire serisi telefonlar’ şeklinde lanse edildi.

Her iki akıllı telefonda da iddialı özellikler ve zarif tasarımın öne çıktığı görülüyor…

Kamera açıklıkları, flaş konumlandırmaları, çerçeve kısımları, anten çizgileri gibi konularda tasarım anlamında yenilikçi çizgilere sahip olduğu görülen cihazlardan HTC Desire 10 lifestyle, HTC 10 ile popülarite kazanan HTC BoomSound Hi-Fi harici hoparlörlerin yanı sıra 24 bit Hi-Res ses özelliğine de sahip.

Parmak izi sensörü de bulunduran ve 20 MP arka/13 MP ön kameraya sahip HTC Desire 10 pro 5.5 inç Full HD (1080p) ekranla gelirken HTC Desire 10 lifestyle’da ise 5.5 inçlik HD çözünürlüklü (720p) ekran sunuluyor.

HTC Sense’in en son sürümü üzerine kurulan her iki HTC Desire 10 modelinde 3GB’lık RAM ve 32GB dahili depolama alanı var. Ayrıca 2TB’ye kadar genişletilebilir SD kart desteği söz konusu. İşlemci ve pil kapasitesi tarafında ise ayrım noktaları dikkat çekici…

HTC Desire 10 pro’da sekiz, Desire 10 lifestyle’da dört çekirdekli işlemci kullanılırken pil kapasiteleri de sırasıyla 3000 mAh ve 2700 mAh şeklinde.

“Gelmiş geçmiş en iyi Desire’ı ürettik”

HTC Akıllı Telefon ve Ağa Bağlı Cihazlar İş Birimi Başkanı Chialin Chang yeni Desire modelleriyle ilgili olarak, “Desire serimiz bugün orijinal Desire’dan bu yana en büyük atılımı gerçekleştiriyor. Amiral gemisi HTC 10’u popüler hale getiren yeniliklerden esinlenerek bu yenilikleri Desire 10’a taşıdık ve gelmiş geçmiş en iyi Desire’ı ürettik. HTC 10’dan esinlenen modern lüks tasarım, profesyonel kameralar ve sektördeki bazı en iyi amiral gemisi telefonları bile geride bırakan özellikleriyle, HTC Desire 10, bir HTC Desire’dan beklentilerinizi yeniden değerlendirmenizi sağlayacak” diye konuştu.

Kasım’da satışta

HTC Desire 10 pro ve HTC Desire 10 lifestyle’ın Kasım ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacağı duyuruldu.

Cevap bırakın