HTC ben buradayım diyor; kablosuz kulaklık modeli

0

Bir zamanlar HTC One ile bir efsaneye imza atmış olan marka, şu sıralar özellikle amiral gemisi tarafında çalışmalarıyla dikkat çekmiyor. National Certification Corporation(NCC)’de ortaya çıktığı kadarıyla bir kulaklık ile gündeme gelen HTC kablosuz kulaklık modeli dikkat çekebilir gibi duruyor. Paylaşılan görsellere göre kulaklığın kutusu yuvarlak yapıda ve mat dokusuyla kullanıcıyı karşılayacak.

HTC kablosuz kulaklık hakkında bildiklerimiz

htc-kablosuz-kulaklık

Kablosuz kulaklık modelinin yakında tanıtılması bekleniyor ancak özelliklerine dair net bilgiler henüz elimizde yok. Kulaklığın haznesi 400 mAh pile sahip olacakken HTC TWS1 gibi bir adlandırmayla karşımıza çıkacak deniyor. Kulaklığın ise 40 mAh pile sahip olduğu ortaya çıkan diğer bilgiler arasında yer alıyor. USB-C ile şarj olacağı anlaşılan kulaklık bu noktada standartlaşmış bağlantıyı seçiyor.

htc-kablosuz-kulaklık

Kulaklık modelinin bilindiği kadarıyla siyah ve beyaz renklerde gelecek. Kablosuz kulaklıkların çok yüksek oranda satıldığı ve insanların iyi özellikte uygun fiyatlı kulaklıkları tercih ettikleri düşününce, HTC imzalı kulaklıkların eğer beklenen özelliklere sahip olursa ve çok da pahalı olmayan bir fiyat etiketiyle çıkarsa kullanıcılar tarafından tercih edileceği söylenebilir. Şu anda yorum yapmak için çok erken olsa da yine de HTC kablosuz kulaklık ile küllerinden doğabilir mi?

Cevap bırakın