Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiHTC Aero yıl sonunda tanıtılabilir

  HTC Aero yıl sonunda tanıtılabilir

  Ekran_Resmi_2015-06-26_10_17_10

  One M9’un satışlarına başlanmasının ardından sessizliğini koruyan akıllı telefon üreticilerinden HTC’nin 2015’in son çeyreğinde Aero kod adlı bir model duyuracağı iddia edildi. Ünlü sızıntı haber kaynaklarından Evan Blass (@evleaks) tarafından bildirilen bu detaylar, şirketin CEO’su Cher Wang’ın Ekim ayında yeni ve çok iddialı bir akıllı telefon tanıtılacağına dair açıklamaları ile örtüşüyor.

  HTC Aero adına sahip olacağı iddia edilen akıllı telefonun özelliklerine ilişkin henüz bir ipucu ya da resmi açıklama söz konusu değil, ancak cihaz büyük ihtimalle HTC One M9 tasarımından farklı olacak. Ayrıca Desire serisi modellerdeki tasarım anlayışının da söz konusu modelde olması beklenmiyor. Yani HTC, tamamen yeni bir tasarım yapısı ile tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Olası özellikler 

  Öte yandan Aero’nun ileri seviye bir akıllı telefon olacağını belirtmek gerekiyor. Quad HD çözünürlükte ekran, Snapdragon 820 veya MediaTek Helio X20 yongaseti ile gelmesi de muhtemel. Modelde 3-4 GB RAM’in teknoloji özellikleri arasında olması da kesin gözüyle bakılan detaylar arasında.

  Kamera tarafında ise Sony ve LG’nin en son modellerindeki gibi iddialı bir yapı söz konusu olacaktır. Ayrıca cihazın Android’in yeni sürümü ile gelmesi yönünde de kuvvetli bir beklenti var. Android M önyüklü bir HTC Aero gelir mi gelmez mi bunu yakın zamanda göreceğiz. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Bilgi: Görsel temsilidir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN