Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiHTC 10 Lifestyle tanıtıldı

  HTC 10 Lifestyle tanıtıldı

  htc-10-lifestyle

  Buraya tıklayarak detaylarına göz atabileceğiniz yılın en önemli akıllı telefon modellerinden HTC 10 ile birlikte HTC 10 Lifestyle model adına sahip bir versiyon tanıtımı da gerçekleştirildi. HTC 10’a göre daha düşük fiyat etiketine sahip olacağı bildirilen cihazın belirlenen bazı ülkelerde teknoloji raflarında yer alacağı kaydedildi. Henüz Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı belli olmayan modelde işlemci, donanım gibi komponentlerde HTC tarafından nispeten mütevazi teknoloji tercihleri uygulamaya konulmuş durumda. Detaylar şu şekilde…

  HTC 10 Lifestyle Snapdragon 652 çipseti ile geliyor. İlgili işlemci 8 çekirdek mimarisine sahip ve maksimum 1.8 GHz saat hızına ulaşabiliyor. 21 MP’e kadar kamera ve 300Mbps/saniyeye kadar LTE hızlarını da destekliyor. Cihazda 3 GB RAM bulunuyor. HTC 10’un 4 GB RAM’e ve her aşamadaki yüksek performansı ile öne çıkan Snapdragon 820 çipsetine sahip olduğunu da hatırlatalım.

  HTC 10 Lifestyle ayrıca 32 GB dahili depolama kapasitesi ve artırılabilir hafıza özelliklerine de sahip. 3000 mAh pil kapasitesi, 5.2 inç QHD ekran, Android Marshmallow ve hızlı şarj diğer detayları arasında.

   İddialı kamera

  Kamerası ile yüksek bir iddia sergileyen HTC 10’un ardından HTC 10 Lifestyle ‘ın gerek video, gerekse fotoğraf kalitesi anlamında iddialı olduğu görülüyor. Cihazda 12 MP arka kamera ile 5 MP ön kamera var.

  Selfie kamerasında optik görüntü sabitleme teknolojisi kullanılıyor ve her iki kameranın düşük ışıkta daha net fotoğraflar için f/1.8 diyafram açıklığına sahip olduğu ifade ediliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN