HTC 10 işte böyle görünebilir!

0

Ekran_Resmi_2016-03-21_14_10_442016’nın üst segment akıllı telefonları arasında merakla beklenen modellerden biri de HTC 10. ‘HTC One M9’ modelinin devamı niteliğindeki Android işletim sisteminin tasarımı ve donanımsal özellikleri ile ilgili çok sayıda yeni detay açığa çıkmaya devam ediyor. HTC tarafından doğrulanmayan bu bilgilerin kesin olmadığını belirtelim, ancak yukarıda ve hemen aşağıda görülen görsellerin HTC 10’a ait olduğu iddia ediliyor.

İddianın kaynağı, tanınmış teknoloji muhabiri Evan Blass, @evleaks kullanıcı adıyla uzun yıllar benzer haberler paylaşan Blass, bu kez de HTC 10’ın görsellerini paylaştı. Büyük olasılıkla HTC’ye yakın bir kaynaktan elde ettiği görsellere bakılırsa oldukça şık bir cihaz, teknoloji raflarında yer almaya hazırlanıyor…
Cd_B8iqWAAAHXaRÖzellikleri ile ses getirebilir

Öte yandan söz konusu akıllı telefona dair teknik detaylar da konuşulmaya devam ediliyor. Tayvan merkezli şirketin HTC 10 modelinde ‘dünya standartlarında’ bir kamerayla geleceği, özellikle son derece yetenekli bir ön kamera sunulacağı belirtiliyor. Bununla birlikte Super LCD 5 ekran ve 3000 mAh pil kapasitesine de sahip olacağı son dönemde çeşitli mecralarda yer bulan detaylar arasında.

HTC 10’ın 5.1 inç ekran, Qualcomm Snapdragon 820 yonga seti, 4 GB RAM, 32 GB dahili depolama kapasitesi, artırılabilir hafıza, USB Type-C bağlantı noktası özelliklerine sahip olması bekleniyor. Cihazın resmi duyurusunun önümüzdeki nisan ayında gerçekleşeceği belirtiliyor.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.

Cevap bırakın