HP’den hibrit çalışanlara yönelik modeller

0

Çalışanların yüzde 89’u, yetersiz teknoloji nedeniyle ofise dönme konusunda isteksiz olduklarını bildiriyor. Nereden çalışılırsa çalışılsın olağanüstü deneyimler sunan HP bilgisayarlar, iş istasyonları, çevre birimleri ve hizmetlerle güçlü işbirliği ve üretkenlik sağlıyor.

HP, Amplify™ İş Ortakları Konferansı’nda, hibrit esneklik için kapsamlı bir bilgi işlem çözümleri setiyle herkes için hibrit çalışmanın bir sonraki çağını başlatacak yeni ürün ve çözümlerini duyurdu.

HP’nin Future of Work araştırmasına göre, çalışanların yüzde 80’i zamanın bir kısmında ofiste olmak istiyor, fakat birçok kurum, çalışanlarını ofise geri döndürmek için mücadele etmeye devam ediyor. HP araştırması, ofise dönüşün önündeki en büyük engelin optimal olmayan bir teknoloji deneyimi olduğunu gösteriyor. Çalışanların yüzde 89’u ofise dönüş kararlarını etkileyen en önemli faktörün teknoloji olduğunu söylüyor. Benzer şekilde, hibrit işte başarılı olduğunu bildirenlerin yüzde 90’ı doğru teknoloji ve araçlara erişimin olumlu bir iş deneyimine yol açtığına inanıyor. Şirketlerin ve çalışanların başarısını sağlamak için, çalışanların işe dönüşünü hızlandıran ve en uygun çalışma koşullarını sağlayan teknolojiler gerekli.

Evde, Ofiste, Toplantı Alanlarında ve Hareket Halindeyken Sorunsuz Çalışma

Yeni nesil HP EliteBook ve ProBook cihazları, HP Presence ile birinci sınıf işbirliği ve üst düzey üretkenlik için donatıldı. Gün boyunca evden ofise ve toplantı odalarına hareket eden kullanıcılara yönelik bu cihazlar hibrit esneklik için tasarlandı:

HP EliteBook 800 ve 805 G10 Serisi Bilgisayarlar: İşbirliği için dünyanın en gelişmiş kurumsal dönüştürülebilir bilgisayarına sahip olan seri, HP Presence teknolojisi ile sanal toplantıları gerçekçi ve etkileşimli hale getiriyor.

HP EliteBook 600 ve 605 G10 Serisi Bilgisayarlar: Kurumsal güçleri uygun bir fiyat noktasında en son teknolojiyle donatan birinci sınıf tasarım, işbirliği deneyimleri, yönetilebilirlik ve güvenlik, kullanıcıların ister ofiste ister uzaktan duyulmasını ve görülmesini sağlayacak.

HP ProBook 400 ve 405 G10 Serisi Bilgisayarlar: Üretkenlik için yerleşik işbirliği araçları, çok katmanlı güvenlik ve dayanıklı, servis verilebilir bir kasa sunarak KOBİ liderlerinin ve çalışanlarının hibrit ortamda başarılı olmalarını ve BT yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyor.

Cevap bırakın