HP’den dünyanın en küçük hepsi bir arada yazıcısı

0

ekran-resmi-2016-09-27-23-06-59

Köklü teknoloji şirketi HP (Hewlett Packard), dünyanın en küçük hepsi bir arada (All-in-One) yazıcı modelini duyurdu. HP DeskJet Ink Advantage 3700 adıyla gelen yazıcı, 40 cm x 18 cm x 13 cm’lik ölçüleri ve 2,3 kg ağırlığıyla kompaktlık tanımını adeta yeniden ele alıyor.

HP’nin Samsung’un yazıcı bölümünü satın almasının ardından tanıtılan yeni modeli, otoritelere göre son derece inovatif ve modern özelliklere sahip. Üst kısmı tarama fonksiyonu sunan aygıtın alt kısmından ise çıktılar alınabiliyor. Siyah-beyaz baskı hızı dakikada 8 olan modelin renkli baskı hızı ise dakikada 5,5 şeklinde.

600 x1200dpi tarama, 600 x 300dpi kopyalama yapılabilen üründe kopyalama hızı renkli için dakikada 2,5, siyah-beyaz için ise 4.

Kağıt tepsisi 85 adede kadar kağıt alıyor.

Hedef kitlesi gençler

Gençler ve öğrencilerin hedeflendiği HP DeskJet Ink Advantage 3700’de kablosuz kullanıma imkan tanıyan WiFi özelliği öne çıkıyor. HP Social Media Snapshots uygulaması sayesinde de sosyal medya fotoğrafları ya da albümdeki görseller direkt olarak çıktı alınabiliyor.

Farklı renk alternatifleri de sunan HP DeskJet Ink Advantage 3700’ün Türkiye pazarında yer alıp yer almayacağı henüz netlik kazanmış değil.

Media Markt’taki her bütçeye uygun yazıcı alternatiflerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın