Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiHP ve Harvey Nichols işbirliğinin ilk meyveleri

  HP ve Harvey Nichols işbirliğinin ilk meyveleri

  HP_Spectre_13_3_Lifestyle

  HP ile dünyaca ünlü moda markalarının ürünlerini müşterilerine sunan Harvey Nichols çarpıcı bir iş birliğine imza attı. Performans ile şıklığı özel bir tasarımda buluşturan HP Premium serisi dizüstü bilgisayarları HP Spectre x360 ve Envy 13, 22 Nisan itibariyle Harvey Nichols’ta satışa çıktı. Ayrıca Haziran ayında piyasaya çıkması planlanan dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı HP Spectre 13’ün ön siparişleri alınmaya başlandı.

  HP’nin New York Times International Luxury Konferansı’nda tanıttığı, dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı yeni HP Spectre ile Premium PC deneyiminde çıtayı yükseltti. Bu kapsamda gerçekleştirilen HP ve Harvey Nichols işbirliğinde teknoloji ile modanın muhteşem buluşmasına tanıklık ediliyor. Büyülü ve gösterişli teknolojiyle bilgisayarların, tarzın bir ifadesi olabileceğinin ispatı olan bakır tonlarındaki HP Spectre 13 büyük beğeni topluyor.

  Tulin_Sahin

  27 Nisan tarihinde İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı HP Spectre 13 Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı. HP’nin bu yeni dizüstü bilgisayarı bir AAA pil kadar ince ve aynı zamanda sadece 1,1 kg ağırlığında. Haziran ayına kadar ön siparişi toplanacak ürünün satış fiyatı 6499TL (KDV dahil) olarak belirlendi. Spectre ürünleri, Harvey Nichols’ın Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki konsept vitrininde Mayıs ayının sonuna kadar sergilenmeye devam edecek.

  HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Tasarımcıları bugüne kadarki en ince dizüstü bilgisayar üzerinde sıra dışı bir deneyim yaratmaları için bir araya getiren HP, lüks tasarım ile güçlü dizüstü teknolojisinin yeniden keşfedilmesini amaçlıyor. Böylelikle dizüstü bilgisayar teknolojisi, sanatın gösterişli bir örneğine dönüştürülüyor…” dedi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN