Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımHP Tanklı Yazıcı portföyü genişliyor

  HP Tanklı Yazıcı portföyü genişliyor

  Mürekkep tanklı yazıcı HP Smart Tank 580 All-in-One Yazıcı,  HP Smart uygulaması ile her yerden baskı almayı ve taramayı mümkün kılıyor; kendi kendini onaran Wi-Fi ile güvenilir, hızlı bir çevrimiçi bağlantı ve kesintisiz baskı deneyimi sunuyor.

  Öne Çıkan Özellikleriyle HP Smart Tank 580 All-in-One

  • HP mürekkep tanklı yazıcı portföyündeki HP Smart Tank Serisinin en yeni modeli HP Smart Tank 580 serisi ile ile benzersiz bir yazıcı deneyimi.
  • İçindeki mürekkeple 18 bin sayfaya kadar siyah veya 6 bin sayfaya kadar renkli baskı.
  • Kullanıcıya rehberlik eden, ışık yönlendirmeli akıllı düğmeler.
  • HP Wolf Essential Security ile siber tehditlere karşı kritik koruma.
  • Güvenilir ve hızlı bir çevrimiçi bağlantı için kendini onaran Wi-Fi.
  • Akıllı telefon veya tablete indirilen HP Smart Uygulaması ile mobil olarak istenilen her yerden hızlı bir şekilde baskı ve tarama.

  HP mürekkep tanklı yazıcı portföyünde yer alan ve kullanımı kolaylaştıran özellikleriyle ev kullanıcılarının günlük baskı ihtiyaçlarını karşılayan HP Smart Tank 580 All-in-One yazıcı serisini piyasaya sundu.

  Düşük maliyetli yüksek hacimli baskı sunan HP Smart Tank 580 yazıcı serisi, doygun siyah ve canlı renklerle basılmış net metin, resim ve grafik içerikleriyle, üstün baskı kalitesinde dokümanlar hazırlamanızı sağlıyor.

  Yazıcının içinden çıkan orijinal HP mürekkebiyle 18 bin sayfaya kadar siyah veya 6 bin sayfaya kadar renkli baskı alınabiliyor; yazıcıda 3 yıla kadar baskı almaya yetebilecek mürekkebin olması sizi masraftan kurtarıyor. Ayrıca kartuşsuz bir yazıcı olduğu için, içindeki mürekkep bittiğinde kartuş yerine, çok daha uygun fiyata  yedek mürekkep satın alarak yazıcı tankını kendiniz kolayca doldurabiliyorsunuz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN