HP, oyun deneyimini daha iyi hale getirmeye yönelik yeni ürünlerini duyurdu

0

HP, güçlü OMEN yazılım ve hizmetlerinin yanı sıra tüm oyunculara efsanevi oyun deneyimi sunacak şekilde tasarlanan yeni OMEN ve Pavilion Gaming donanımlarını tanıttı.

Oyun hub’ı OMEN Command Center ile hep daha ileri bir seviyeye taşınan oyuncu deneyimi
QHD panelli OMEN X 27, soğutma özellikli kulaklık, tasarımıyla dikkat çeken klavyeler ve çantalardan oluşan OMEN aksesuarları, kesintisiz performans ve oyun deneyimi sunan Pavilion Gaming Masaüstü PC ve Pavilion Gaming 15 tanıtıldı.

HP, güçlü oyun yazılımı ve hizmetlerine ek olarak aralarında eSpor için kullanıma hazır OMEN X 27 Ekran, OMEN Mindframe Prime Kulaklık, OMEN Encoder Klavye’nin bulunduğu yeni ekranlarını ve aksesuarlarını tanıttı. Aynı zamanda oyunculara özel olarak tasarlanmış OMEN Transceptor serisi çantalarlar da etkinlikte tanıtılan ürünler arasında yer alıyor. Kurulumu son derece kolay olan Pavilion Gaming Masaüstü PC, Pavilion Gaming Klavye 800 ve Pavilion Gaming 15’te yer alan HP’nin oyun bilgisayarları için AMD’den güç alan ilk işlemcisi de dikkatleri üstüne çekiyor. Yeni ürün portföyünü de uygun fiyata kaliteden ödün vermek istemeyen oyuncular için tasarlanmış HP 22x ve HP 24x ekranlar tamamlıyor.

HP EMEA Kişisel Sistemler Genel Müdürü Anne-Sophie Hadberg, konuyla ilgili şunları söyledi: “OMEN, büyük bir topluluğu içinde barındıran bir marka olup, en iyi donanımdan, yazılımdan, içerikten ve hizmetten oluşan birinci sınıf bir ekosistem oluşturuyor. HP; OMEN Command Center, OMEN X 27 ve HP Pavilion Gaming Masaüstü PC gibi en yeni yazılım ve donanımlarla oyuncuların becerilerini geliştirmelerine ve kendini iyileştirmelerine yardımcı olurken oyun deneyimini de zenginleştiriyor.”

Cevap bırakın