HP Ink Tank Wireless 415 düşük baskı maliyetiyle dikkat çekiyor

Düşük maliyetli baskı çözümleri arayanlar için ideal çözüm

0

HP’nin kablosuz tanklı yazıcısı, beraberinde gelen mürekkeplerle 15 bin sayfaya kadar siyah, 8 bin sayfaya kadar renkli baskı alabiliyor. Cihaz, düşük maliyetlerle daha fazla baskı imkanı sunuyor. Cihazla beraber iki adet siyah ve üç adet renkli (cyan, magenta, yellow) mürekkep geliyor.

Basit ve sorunsuz kurulum

HP Ink Tank Wireless 415’in kurulumu oldukça basit. Özellikle mürekkepleri tanklara doldururken hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz. HP’nin özel tasarımı sayesinde etrafa tek damla dahi damlatmadan, hatta ellerinizde hiçbir boya lekesi olmadan kolaylıkla tankları doldurabiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gereken şey ise baskı kafalarını yerine yerleştirmek. Böylece yazıcı kuruluma ve baskıya hazır hale geliyor.  Saydam mürekkep tankları sayesinde mürekkep doluluk düzeyini kolayca kontrol edebiliyorsunuz.

HP Ink Tank 415

Yazıcıyı baskıya hazır hale getirdikten sonra öncelikle yazıcıyı bilgisayarınıza USB kablosuyla bağlayarak kurulumunu yapıyorsunuz. Sonrasında HP’nin uygulamasındaki yönergeleri takip ederek yazıcıyı kablosuz olarak bağlanılabilir hale getiriyorsunuz. Sonrasında evinizde ya da ofisinizde bulunan bilgisayarlar üzerinden kablosuz olarak çıkış alabilir hale geliyorsunuz. Yazıcının kablosuz baskı alma performansı oldukça iyi. Gönderdiğimiz çeşitli PDF ve Word belgelerini gayet makul hızlarda yazdırabildik. Herhangi bir kesinti ya da sıkıntıyla karşılaşmadık. Mürekkepli bir yazıcıya göre baskı hızı oldukça iyi. Dilerseniz yazıcının ayarlarından daha az mürekkep harcayacak şekilde ayarlayabiliyor ve daha çok baskı alabiliyorsunuz.

Akıllı telefonlar ve tabletlere kuracağınız HP’nin uygulaması ile HP Ink Tank Wireless 415’den doğrudan baskı alabiliyorsunuz. E-postayla ya da mesajlaşma uygulamaları ile size gelen dokümanları herhangi bir bilgisayara gerek kalmadan hızlı bir şekilde basabiliyorsunuz. Yine HP’nin akıllı uygulamasını kullanarak sosyal medyadan, bulut üzerinden veya galerilerinden fotoğrafları ve diğer belgeleri kolayca basabiliyorsunuz.

Sorunsuz tarama işlemi

HP Ink Tank Wireless 415’in tarama işlevi sorunsuz bir şekilde tarama yapabilmenize olanak tanıyor. Hem mobil uygulama üzerinden hem de bilgisayarınızdan kablosuz olarak belge tarayabiliyorsunuz. Taradığınız belgeleri PDF, JPEG ve diğer biçimlerde kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca HP Ink Tank Wireless 415 ile siyah ve renkli fotokopi de çekebiliyorsunuz.

Ürün hakkında bilgi almak ve satın almak için: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hp-z4b53a-ınk-tank-wireless-415-fotokopi-tarayıcı-wı-fı-mürekkep-püskürtmeli-tanklı-yazıcı-1179410.html

Cevap bırakın