HP, Envy Curved AiO modelini Alexa ile güncelledi

0

HP’nin yenilenen Envy Curved AiO modelinde Alexa desteği dikkat çekti. İşte detaylar…

Sesli asistan Alexa her yerde ortaya çıkıyor. Mobil cihazlardaki varlığını her geçen gün artıran teknolojinin yakın gelecekte PC’lerin de içerisinde yer alacağına dair ilk somut gelişmelerden birinin arkasında HP’nin güncellenen Envy Curved AiO modeli var. Geçen yıl tanıtılan modelin güncellenmiş versiyonunu duyuran HP, hepsi bir arada bilgisayarı yeni Envy Curved AiO ile 34 inçlik kavisli bir ekran, Alexa’yı etkinleştirdiğinizde ön kısmında parlayan mavi bir ışık ve genel itibarıyla güncellenmiş teknik özellikler sunuyor.

İlk modelle büyük ölçüde aynı ölçülere sahip olarak gelen yeni hepsi bir arada bilgisayar, kablosuz telefon şarj cihazı, gizlenebilen kamera ve iddialı hoparlörleriyle de dikkat çekiyor.

Alexa uygulaması önyüklü halde gelen bilgisayara, çalınmasını istediğiniz albümleri sesli olarak söyleyebiliyor, hava durumunu sorabiliyorsunuz.

8. nesil Intel Core işlemciler, Nvidia GeForce GTX 1050 ekran kartı, Bang & Olufsen ses sistemi, 3440×1440 piksel ekran diğer öne çıkan özellikleri arasında.

Belirli bir çıkış tarihi bulunmayan modelin fiyatı da açıklanmadı.

Envy serisi güncellendi

Öte yandan HP, Envy x360 13, Envy x360 15, Envy 13 ve Envy 17 dizüstü bilgisayar modellerini de güncelledi. x360 13’ün AMD Ryzen çipleriyle geldiği, diğer modellerin ise 8. Nesil Intel işlemcilere sahip olduğu kaydedildi.

Cevap bırakın