Horizon: Zero Dawn’a gelecek kapsamlı güncellemenin detayları

0

Oyun severlerin ilgisini çeken, onları joystick ve klavyelerle bezeli yoğun seanslarla baş başa bırakan yapımlardan biri de hiç şüphesiz Horizon: Zero Dawn. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan bu önemli video oyunu, Sony Interactive Entertainment ve Guerrilla Games imzasıyla geldi ve ülkemizde de bgenel iitbarıyla beğenildi.

Oyuna dair öne çıkan detayların başında gelen hemen her güncellemesinin ciddi bir şekilde başarılı olup beklentileri karşılaması. İşte bu noktada yeni bir yazılım güncelleme bilgisi geldi. Sony PlayStation Blog üzerinden paylaşılan detaylara göre, oyun yeni bir moda merhaba diyecek.

1.30 koduyla gelecek güncelleme, New Game+ adını alan yeni bir mod içerecek. Bu mod, oyunun en baştan başlanılmasını, ancak önceki oyun süresince kazanılanların elde olmasını sağlıyor. Dolayısıyla çok daha güçlü bir şekilde oyuna başlamak mümkün kılınıyor.

Oyunda 50. Seviye ise limit durumunda, bu seviyeden başlayanlar seviye geçemiyor. Diğer taraftan hemen her Horizon: Zero Dawn güncellemesinden bekleneceği üzere yeni silah ve giysiler de söz konusu. Ayrıca oyunda 2 yeni kupa daha bulunacak. Haberin devamında oyunun en son videolarından birini görebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Media Markt’ta satışa sunulan tüm PC/konsol oyunlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın