Honor’ın ilk oyuncu bilgisayarı ‘Hunter’ hangi özelliklerle gelecek?

0

Honor Hunter çok yakında tanıtılacak… İşte Honor’ın ilk oyuncu bilgisayarının olası özellikleri…

Çin merkezli teknoloji firması Honor, bir süredir oyuncu bilgisayarı geliştirmek adına çalışmalar yapıyordu. Son gelişmelerle beraber şirketin oyuncu bilgisayarı da netlik kazanmaya başladı. Honor Hunter ismini taşıyacak olan ve oyunuclar için özel olarak geliştirilen yeni oyuncu dizüstü bilgisayarı modeli, kompakt ve hafif modellerin oyunculara uygun öncülerinden biri olmaya hazırlanıyor.

Honor daha önce IFA 2020 etkinliği sırasında yenilenen Magicbook ve Magicbook Pro modellerini duyurmuştu. Teknoloji dünyası tarafından beğenilen bu dizüstü bilgisayarlarda AMD Ryzen 4000 serisi performans odaklı işlemcilere yer verildiği görülmüştü.

İddialara göre Honor’ın yeni oyuncu dizüstü modeli Hunter için beklenen donanım konfigürasyonu aşağı yukarı buna benzer olacak.

AMD Ryzen 4000 serisinin yüksek performanslı bir işlemcisini taşıması beklenen dizüstü bilgisayarda Nvidia’nın RTX serisi grafik işlemcilerinin sunulması bekleniyor.

Honor Hunter’a ilişkin görseller, onun tıpkı diğer Magicbook modellerine benzer bir yapıda ve oldukça kompakt olduğunu gösteriyor.

16 Eylül’de tanıtılması bekleniyor…

Honor’ın yeni oyuncu dizüstü bilgisayarının yanında yeni nesil akıllı saatlerini de tanıtması beklenirken, lansman tarihi de kesinlik kazanmış durumda. Buna göre Honor, yeni Hunter oyuncu dizüstü bilgisayarını ve yeni nesil akıllı saatlerini 16 Eylül’de Çin’de gerçekleştireceği lansmanla duyuracak ve hemen ardından da söz konusu ürünler pazardaki yerlerini alacak.

Cevap bırakın