Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital Kültür HONOR, Yapay Zeka Stratejilerini MWC 2024'te Tanıttı

   HONOR, Yapay Zeka Stratejilerini MWC 2024’te Tanıttı

  HONOR, MWC 2024’te HONOR Magic6 Pro ve yapay zeka destekli bilgisayarı HONOR MagicBook Pro 16’yı tanıttı. Yapay zeka teknolojisi ve heyecan verici iş birlikleri ile geleceğe ışık tutan inovasyonlarını sergileyen HONOR, MCW 2024’e damga vuran markalardan biri oldu. 

  Küresel teknoloji markası HONOR, yapay zeka teknolojisine ilişkin gerçekleştirdiği iş birlikleri ve teknolojik iletişim stratejisinin lansmanını gerçekleştirdi. HONOR, açılış konuşması sırasında yalnızca HONOR Magic6 Pro’nun küresel lansmanını duyurmakla kalmadı, aynı zamanda insan merkezli deneyimleri güçlendirmek için HONOR’un platform düzeyinde yapay zeka ile donatılmış en yeni AIPC’si HONOR MagicBook Pro 16’yı da duyurdu.

  HONOR Device Co. Ltd. CEO’su George Zhao, “HONOR olarak, yapay zeka çağında tüketicilerimizin arzularını ve sorunlu noktalarını ele almak için açık ve sorunsuz bir deneyim sunan insan merkezli yenilikler sunuyoruz” dedi. “İnsan-cihaz etkileşiminde sınırları aşarken, sektör lideri yapay zeka yetenekleriyle kullanıcı deneyiminde gerçek anlamda devrim yaratan yeni HONOR akıllı telefonlarının ve yapay zeka bilgisayarının küresel lansmanını duyurmaktan son derece mutluluk duyuyoruz”

  HONOR Magic6 Pro ile yapay zekanın sihrini keşfedin

  Prestijli HONOR Magic Serisi amiral gemisi segmentinin en son üyesi olan HONOR Magic6 Pro, fotoğrafçılık, ekran, performans ve yapay zeka destekli kullanıcı deneyimlerinde büyük gelişmeler sunuyor. İnsan merkezli inovasyona olan bağlılığıyla hareket eden HONOR, Android tabanlı işletim sisteminin en son sürümü olan ve HONOR’un platform düzeyinde yapay zekasını ve sektörün ilk amaç tabanlı kullanıcı arayüzünü tam olarak güçlendiren MagicOS 8.0’ı tanıttı. Bu sayede HONOR, kullanıcı deneyimini dönüştürerek insanların akıllı cihazlarıyla etkileşime girmesi için tamamen yeni ve çok modelli çözümler sunuyor.

  Magic Capsule ve Magic Portal ile zenginleştirilen HONOR Magic6 Pro, kullanıcılara daha kişiselleştirilmiş, sezgisel bir deneyim sunuyor. Ekranın üst kısmındaki bildirim başlığına basit bir dokunuşla, Magic Capsule ek bilgiler ve ilgili seçenekler sunmak için genişliyor, kullanıcılara temel kaynaklara anında erişim sağlıyor ve maksimum üretkenlik için birden fazla uygulama arasında gezinme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

  Magic Portal, kullanıcı mesajlarını ve davranışlarını anlamak için yapay zekanın gücünden yararlanarak karmaşık görevleri tek adımlı bir süreç haline getiriyor. Örneğin, Magic Portal’ın yapay zekası bir kısa mesajdaki adresleri hızlı bir şekilde tanıyor ve kullanıcıları Google Haritalar’a yönlendirerek parmak uçlarında zahmetsiz navigasyon sağlıyor. Tiktok ve Facebook gibi sosyal medya platformları için de erişimi ve paylaşımı kolaylaştırarak kullanıcıların rezervasyon ayrıntılarını veya çevrimiçi arama sonuçlarını tek bir sürüklemeyle iletmelerine olanak tanıyor. Ayrıca, Magic Portal görüntü tabanlı alışveriş deneyimlerini kolaylaştırarak kullanıcıları istedikleri ürünleri bulabilecekleri ve satın alabilecekleri platformlara sorunsuz bir şekilde yönlendiriyor.

  İlham verici yapay zeka uygulamaları 

  Yapay zeka çağında açık ve iş birlikçi bir ruhu benimseyen HONOR, sektörün önde gelen teknolojilerinden daha fazlasını halka sunmak için endüstri ortaklarıyla aktif olarak çalışıyor.

  Son olarak Qualcomm ile ortak geliştirdiği LLaMA 2 büyük dil modelini (LLM) çevrimdışı bir ortamda sunan HONOR; soru-cevap, metin oluşturma ve okuduğunu anlama gibi işlevleri tamamlayabilen özellikleri HONOR Magic6 Pro’ya entegre ediyor. Demo olarak, Llama 2 LLM’nin cihaza getirilmesi, HONOR ve Qualcomm’un sorunları çözmek ve yenilik sağlamak adına birlikte çalışma yeteneğini kapsıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN