Honor, X serisini garanti altına almak istiyor

0

Honor, 23 Temmuz günü düzenleyeceği Honor 9X modelinin lansmanı için hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Bir yandan 9X modelinin hazırlıklarına devam eden akıllı telefon üreticisi, diğer yandan da Honor X serisi ailesinin geleceğini garanti altına almayı ihmal etmedi. Honor’ın çok önceden, Honor 10X, 20X, 30X, 40X ve 50X için patent başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı.

Honor X serisi garanti altında

Honor, X serisinin geleceğini garanti altına almak için gerekli patent başvurularında bulundu. Son çıkan bilgilerin ışığında Honor 9X’in halefi olacak 10X ile birlikte 50X’e kadar toplamda beş patent başvurusu yapıldı. Şirket her ne kadar geleceği garanti altına almak için adımlar atsa da şimdilik Kirin 810 işlemcili 9X modelinin üzerinde yoğunlaşıyor.

Son olarak 23 Temmuz günü tanıtılacağı ortaya çıkan Honor 9X modelinde 7nm üretim süreciyle üretilen Kirin 810 işlemci kullanılıyor. Pop-up ön kamerayla tanıtılacak olan telefonun arkasında ise üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Ayrıca Honor 9X Pro modeli için de dört kamera kurulumundan bahsediliyor. Şimdilik hakkında yalnızca sızıntıların olduğu modeller, önümüzdeki hafta içinde resmi tanıtım videolarıyla karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın