HONOR View 30 Pro duyuruldu

0

HONOR, yeni amiral gemisi en üst düzey yeni akıllı telefonu View 30 Pro’yu tanıttı.

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, düzenlediği canlı yayınla yeni ürünlerini duyurdu. Tüm dünyaya tanıtılan ürünler arasında en ilgi çekeni ise 5G teknolojisiyle geliştirilen ve en yeni Kirin 990 yonga seti ile güçlendirilen yeni amiral gemisi akıllı telefon HONOR View 30 Pro oldu.

HONOR View 30 Pro, beş katmanlı cam arka yüzeyi ve bu yüzeyde bulunan Aurora Nano Kaplaması ile rakiplerinin aksine tasarım olarak da sıra dışı bir görünüm sunuyor.

HONOR View 30 Pro, içerisinde 40 MP’lik Sony IMX600 Ana Kamera, Cine-Lens’e sahip 12 MP Süper Geniş Açılı Kamera ve 8 MP Telefoto Kamera bulunan SuperSensing Üçlü Kamerası sayesinde iddialı fotoğraflar çekmeyi mümkün kılıyor.

Kamerada bulunan Cine-lens sayesinde 5 boyutlu olarak sarsıntı engelleme sunularak, etkileyici akıcılıkta videolar da çekmek mümkün. Donanım seviyesinde gürültü engelleyici özelliği de sunan Kirin 990 yonga seti, en zorlu düşük ışıklı ortamlarda bile muhteşem seviyede videolar kaydetmenize imkân tanıyor.

32 MP’lik selfie kamera

HONOR View 30 Pro, selfie çekmeyi sevenler için de kaliteden ödün vermiyor. Çift lense sahip ön kamera sistemi, içerisinde 32 MP’lik Yapay Zekâ destekli bir Selfie kamerası, bununla birlikte 8 MP’lik Geniş Açılı Selfie kamerası barındırıyor. Böylece sevdiklerinizle çekeceğiniz selfieler, ön kamera kadar detaylı ve bir o kadar kaliteli görünecek.

Cevap bırakın