Honor V40 için beklenen tarih 12 Ocak mı?

0

2021’in ilk ‘son derece iddialı’ akıllı telefon modellerinden Honor V40, 12 Ocak’ta 120 Hz ekranla piyasaya sürülebileceği iddia edildi. İşte detaylar…

Honor’un önümüzdeki ay V40’ı tanıtması bekleniyor… Henüz bununla ilgili resmi bir onay alınmadı ama iddialar ardı ardına gelmeye devam ediyor… Bu kez de bir Weibo kullanıcısı akıllı telefonun 12 Ocak’ta resmiyet kazanacağını iddia ediyor… Weibo, Çin’deki en popüler sosyal ağ durumunda ve ilginç bir şekilde akıllı telefonlarla ilgili en hareketli sızıntı bilgi platformları arasında.

Aynı kullanıcı, V40’ın 120Hz ekran hızını desteklediğine dair önceki söylentileri doğrulayan 120 fps beta testinin ekran görüntüsünü de yayınladı. Bu kişi oldukça ciddi görünüyor…

Honor V40’ın kod adı YORK olduğu ve model adı YOK-AN10 olduğu bildiriliyor. 3C sertifikası, 66W şarjı destekleyeceğini açıkladı ve söylentilere göre, Dimensity 1000+ SoC tarafından çalıştırılacak.

Öte yandan, geçtiğimiz haftanın başlarında V40’ın bir görüntüsü daha ortaya çıktı (aşağıda) ve bu, akıllı telefonun çift selfie kamera için sol üst köşede ilaç şeklinde bir delik bulunan kavisli bir ekrana sahip olacağını ortaya çıkardı.

Arka tarafta, dairesel bir ada içine yerleştirilmiş dörtlü bir kamera yapısına sahip olacak ve birincil kameranın 50 MP + sensör kullanacağı söylentileri de kulağımıza geldi.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın