Honor Türkiye için merak edilen listeyi yayınladı

0

Akıllı telefonların kullanıcılara sundukları donanımlar kadar telefonlarda kullanılan işletim sistemi ve arayüz de oldukça önemli. Çoğu akıllı telefon markası, akıllı telefonlarına devamlı olarak yazılım güncellemesi desteği sağlıyor ve kullanıcıların en yeni özellikler ile buluşmasını sağlıyor. Bu markalardan birisi olan Honor EMUI 10 yazılım güncellemesi için merak edilen listeyi açıkladı.

Honor EMUI 10 güncellemesi alacak telefonlar

Honor, ülkemiz için yayınladığı güncelleme takvimi ile merak edilen modelleri açıklamış oldu. Tüm dünyada yayınlanan EMUI 10 güncellemesi, Türkiye’deki kullanıcılara şubat ayından itibaren kademe kademe sunulmaya başlanıyor. Ülkemizdeki kullanıcıların güncellemeleri şubat ve mart aylarında alması bekleniyor. 13 Şubat günü Honor 8X ile ülkemizde dağıtılmaya başlanan güncelleme takvimi ise modeller için şu şekilde:

Honor 8X – 13 Şubat 2020
Honor 10 – 17 Şubat 2020
Honor 10 Lite & HONOR 20 Lite – 20 Şubat 2020
Honor 9X & Honor 20 – 25 Şubat 2020

Honor’un ülkemizdeki satışa sunduğu telefonları için açıklama yapıp en yeni güncellemeleri kullanıcılara sunması Honor telefon sahiplerini oldukça mutlu eden bir detay. Peki bu güncelleme ile kullanıcılar hangi yenilikler ile buluşacak?

EMUI 10 güncellemesi ile gelen yenilikler neler?

EMUI 10 güncellemesiyle birlikte Honor kullanıcıları telefonlarının arayüzünde karalık modu kullanmaya başlıyor. EMUI 10, yeni özelliklerinin dışında bir önceki 9.1 sürümüne göre performans iyileştirmeleri de sunuyor. Sistem kaynaklarını daha akıllı şekilde kullanan EMUI 10, yüzde 25.7’ye varan performans artışı sağlayabiliyor.

Cevap bırakın