HONOR PAD X9’a prestijli ödüller

0

Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.

HONOR’un bir eğlence tabletinin olmazsa olmazlarını bir araya getirdiği PAD X9, farklı kuruluşlardan “Tavsiye Ödülü” ile ödüllendirildi. Etkileyici 11,5 inç HONOR FullView ekranı, üst düzey ses deneyimi sunan altı hoparlörlü HONOR Histen ses teknolojisi, 128 GB’a kadar depolama alanı ve 7250 mAh batarya gücüne sahip olan PAD X9, eğlence amaçlı tablet arayışında olanlara üst düzey bir deneyim sunuyor.

Tüm bu özellikleriyle öne çıkan PAD X9, özellikle kendi segmentinin üzerindeki performansı ve zarif tasarımıyla hem Trusted Reviews hem de PocketNow tarafından tavsiye ödülü ile ödüllendirildi. Bu prestijli tavsiye ödülleri PAD X9’un güçlü ekranı, uzun pil ömrü, kompakt yapısı ve üstün performansını bir kez daha kanıtlıyor.

2013 yılında kurulan HONOR, dünya çapında iddialı bir akıllı cihaz sağlayıcısı. Küresel anlamda, herkes için ikonik bir teknoloji markası olma yolunda ilerleyen ve bütün kanallarda akıllı bir yaşam sürdürmeyi hedefleyen HONOR, yenilikçi ürün portföyü ile herkes için yeni bir akıllı dünya yaratma idealine ulaşmak için çalışıyor. Çalışanlarının %60’tan fazlası Ar-Ge merkezlerinde görevli olan ve toplamda 13.000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan HONOR, 7 Ar-Ge merkezi ile birlikte inovasyonunu, kalitesini ve sunduğu hizmetleri geliştiriyor.

Cevap bırakın