Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürHONOR Magic6 Pro Türkiye’de iddialı

  HONOR Magic6 Pro Türkiye’de iddialı

  HONOR Magic6 Pro, Türkiye’deki teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor!

  HONOR Magic6 Pro, yenilikçi tasarımı ve teknolojik özellikleriyle kullanıcıları yeni bir deneyime davet ediyor. HONOR Magic6 Pro, fotoğrafçılık, ekran, performans ve yapay zekâ destekli kullanıcı deneyimleriyle iddialı.

  HONOR Magic 6 Pro’da 50 MP’lik ultra geniş ana kamera bulunuyor. Cihaz, 2,5x optik yakınlaştırma ve 100x’e kadar dijital yakınlaştırma özelliklerine sahip. Ayrıca 180MP telefoto kamera lensi (f/2.6, OIS) özelliği sunuyor. HONOR Magic6 Pro’nun 50MP’lik ultra geniş kamerası (f.2.0, EIS) ve değişken diyafram özellikleri (f/1.4 ve f/2.0, OIS) ile dikkat çekiyor. Bu özelliklerle her detayı hızlı bir şekilde yakalayabilmek mümkün.

  Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile desteklenen cihaz, güçlü kamera özellikleri, tasarımı ve performansı ile teknoloji severler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanacak gibi görünüyor.

  HONOR Türkiye Ülke Müdürü Hu Hong; “HONOR, akıllı telefon teknolojisinde çığır açan yeni amiral gemisi serisinden olan HONOR Magic6 Pro’yu tanıtmaktan gurur duyuyoruz. MWC 2024’te elde ettiği büyük beğeni ile teknoloji dünyasında yeni bir heyecan dalgası yarattı. Türkiye pazarında da benzer bir ilgi ve beğeni ile karşılanmasından dolayı çok mutluyuz. Bu lansmanla, HONOR’un teknoloji ve tasarım alanındaki liderliğini pekiştiriyor ve kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmayı vaat ediyoruz” sözleriyle Magic6 Pro’nun Türkiye’deki satışıyla ilgili heyecanını dile getirdi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN