HONOR Magic 4 Ultimate duyuruldu

0

DxOMark en iyi yeni Android akıllı telefon ekran sıralamasına 95 puanla 1. sıradan giren HONOR Magic 4 Ultimate modelinin bu başarısı, şirketin Ar-Ge yeteneklerini kanıtlaması ve ilerlemesinde yeni bir kilometre taşı olarak yorumlandı.

HONOR, güçlü bir dörtlü kamera sistemine sahip olan Magic4 Ultimate modelini Çin’de tanıttı. Bu kamera sistemi dünyanın ilk serbest biçimli ikili lensi ile fotoğrafçılık ve video deneyimlerini büyük ölçüde iyileştirecek bir dizi yeni teknolojiyi beraberinde getiriyor.

DxOMark en iyi yeni Android akıllı telefon ekran sıralamasına 95 puanla 1. sıradan giren akıllı telefonun bu başarısı, şirketin Ar-Ge yeteneklerini kanıtlaması ve ilerlemesinde yeni bir kilometre taşı olarak dikkat çekiyor.

HONOR Magic4 Ultimate, HONOR’un piyasaya sürdüğü modeller içinde şimdiye kadarki en büyük görüntü sensörü olan 1/1.12 inç sensöre ve f/1,6 geniş diyafram açıklığına sahip 50 MP geniş kamera ile geliyor.1 inç sensörlü kameralarla bile rekabet eden üstün ışık algılama performansı ve f /1.8 diyafram açıklığı sunan akıllı telefon, daha canlı renkler, daha net yakalanan nesneler, daha parlak ve doğal gece çekimleri veya düşük ışıkta bile iyi portreler çekebiliyor.

Cevap bırakın