HONOR Band 6 ile uyku kalitesini artırmak mümkün

0

Akıllı saati aratmayan özellikleriyle kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıran HONOR Band 6 ile uyku kalitenizi ölçebilir ve daha iyi bir uyku için sunduğu önerileri uygulayabilirsiniz.  

HONOR, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa çıkardığı en yeni akıllı bilekliği HONOR Band 6’yla kullanıcılara şık bir aksesuar sunmanın yanı sıra, sağlık ve egzersiz takibini kolaylıkla yapabilme imkanı sağlıyor. Akıllı bilekliğin dikkat çeken özelliklerinin başında detaylı uyku takibi ve uyku kalitesini artıran öneriler geliyor.

Büyük veri ile detaylı uyku raporu

Uyku, günlük yaşamın en temel ihtiyacı. Yetersiz veya uzun süreli uyku, insan sağlığını birçok alanda negatif etkileyebiliyor. Bu yüzden uykunun süresi kadar, doğru şekilde uyumak da çok önemli. Bağışıklık sisteminizin güçlü olmasından, ruh halinize ve yaratıcılığınıza kadar uyku kalitesinin etkisini farklı şekillerde hissedebiliyoruz.

HONOR Band 6 ise TruSleep algoritmasıyla siz uyurken kalp ritminizi, vücut hareketlerinizi, nefes alış verişinizi tespit edebiliyor. Akıllı bileklik, sensörlerden  gelen  veriyi   dünya çapında uyku üzerine yapılan araştırmalarından alınan büyük veriyle algoritmada birleştirerek detaylı bir uyku raporu çıkarıyor. Uyanık zaman, REM uykusu, hafif uyku ve derin uyku gibi aşamaları belirleyebilen TruSleep algoritması sayesinde HONOR Band 6, uyuduğunuz süreyi ve ana hedefinizi görebilmenizi sağlıyor.

Diğer akıllı bileklik ve saatlerin aksine oldukça ince ve bileğinizin doğal yapısına uyumlu bir şekle sahip olan HONOR Band 6, bu sayede gece boyu kolunuzda takılı olduğunda bile rahat bir kullanım sağlıyor.

Cevap bırakın