Honor 60 serisi için tasarım ilk kez göründü!

0

Honor akıllı telefon tarafında atağa geçmiş durumda. Haziran ayında Honor 50 serisini tanıtan şirket, Honor 60 için de çalışmaların sonuna gelmeye başladı. Cihazın kısa bir süre önce tanıtım tarihi açıklanmışken, şimdi de tasarımı ilk kez ortaya çıktı: İşte Honor 60 serisi için tasarımı gözler önüne seren paylaşım:

Honor 60 serisi 1 Aralık’ta tanıtılacak: Arka kamera tasarımı dikkat çekiyor

Honor 50 serisinin üstünde konumlandırılan bu seri beklenene göre Honor 60, 60 SE ve 60 Pro gibi üç modelden oluşacak. Adından da anlaşılacağı üzere standart model olan takısız Honor 60’a ek olarak üst düzey özellikler sunması beklenen 60 Pro modeli farklı kullanıcılara hitap edecek.

Honor 60 modelleri için paylaşılan fotoğrafta arka kamera tasarımı gözler önüne seriliyor. Kameraların devasa bir çerçeve içine oturtulduğu görülüyor ve ‘astro fotoğrafçılık’ vurgusu yapılıyor. Telefonun tahmin edebileceğiniz gibi ön kısmı gösterilmedi ancak söylendiği kadarıyla cihazda ikili bir ön kamera modülü bulunuyor.

honor 60 serisi

Telefonun arka tarafında üçlü bir kamera sistemini barındırdığı görülüyorken, bu kamera sisteminin detayları henüz elimizde bulunmuyor. Öte yandan Honor 50 serisinde Snapdragon 778G işlemcisi kullanılmıştı yeni seride ise daha gelişmiş bir işlemcinin bizleri karşılaması bekleniyor.

Honor X30 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı!

Cevap bırakın