Honor 30S özellikleri sızdırıldı

0

Honor, 30 serisi modellerini ay sonunda Çin’de görücüye çıkaracak. Tanıtımına kısa bir süre kala ailenin en mütevazi üyesi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Honor 30S özellikleri arasında dikkat çeken detaylar yer alıyor.

Honor 30S özellikleri nasıl olacak?

Honor 30S özellikleri ile ilgili detaylar sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre, Honor 30S’te Kirin 820 işlemci görev alacak. Bu işlemci Huawei’nin orta segmentteki ilk 5G’li işlemcisi. Dolayısıyla Honor 30S, 5G teknolojisine sahip bir telefon olacak. 3C sertifikasından gördüğümüz kadarıyla telefon 40W hızlı şarj desteğine sahip olacak.

Arkada ise bizi dörtlü bir kamera kurulumu karşılıyor. Şimdilik bu kameraların detaylarına dair hiçbir bilgi yok. Ancak, tasarımın Honor V30’un kamera tasarımına benzeyeceği tahmin ediliyor. Ancak, flaşın altında ekstra bir modül konumlanabilir.

Telefonun sol yanında parmak izi okuyucusu yer alıyor.

Fiyatlandırma hakkında şimdilik bir bilgi yok. Ancak, Honor 20S geçen yıl eylül ayında karşımıza çıkmıştı ve fiyatı yaklaşık olarak 265 dolardı. Honor 30S’te de benzer bir fiyatlandırma görebiliriz.

Başta da söylediğimiz gibi Honor yeni 30 serisi modeller için gün sayıyor. Ay sonunda düzenlecek etkinlikle birlikte tüm modeller hakkında bilgi sahibi olacağız.

Cevap bırakın