Home ofisimizde olması gerekenler

0

Tarihi günler yaşıyoruz. Yaşam biçimimiz, alışkanlıklarımız, çalışma şeklimiz değişti. Birçoğumuz artık evden çalışmaya başladı. Peki evde verimli bir şekilde nasıl çalışabiliriz? Home ofisinizde neler olması gerekiyor?

Apple Airpods Pro

AirPods Pro, gürültü önleme, çok yönlülük, konfor ve taşınabilirlik özellikleri sunarak gün boyu üretken kalmanızı sağlayan mükemmel bir kulaklıktır. 

Evden çalışmak çok sayıda video görüşmesi (ve bol miktarda müzik molası) anlamına gelir – bu yüzden bir çift kulaklığa ihtiyacınız olacak. İyi bir kulaklık seti, alanlarını başkalarıyla paylaşan ve home office çalışanlar için özellikle önemlidir. 

Özellikle canlı yayınlarda kablo kirliliğini ortadan kaldırır ve daha iyi bir ses deneyimi sağlar. 

CELLY Mini Tripod

Karantina günlerinin olmazsa olmazı canlı yayınlar. İş dünyasının pek çok ismi sosyal medyada gün boyu canlı yayınlarla geniş hedef kitlelere ulaşıyor. Canlı yayın yapmayanlarda görüntülü toplantılara katılıyor. Hem görüntülü toplantılar hem de canlı yayınlar için mini tripodlar oldukça faydalı oluyor. Bu ekonomik ve fonksiyonel tripod, görüntülü görüşmeleriniz de daha iyi bir görüntü sağlayarak, çalışma hayatımızı kolaylaştırıyor. 

ELECTROLUX EKF3300 Filtre Kahve Makinesi

Evden verimli çalışmanın olmazsa olmazı bir fincan kahve! Uzun çalışma saatlerimize eşlik eden ve dikkatimizi işe vermemizi sağlayan bu mucizevi içecek olmadan artık çalışamıyorum…ELECTROLUX EKF3300 Filtre Kahve Makinesi, çalışmalarınıza eşlik edecek ve kahve keyfinize keyif katacak bir ürün. Özellikle filtre kahve sevenler fiyat performans açısından bu ürünü tercih edebilirler. 

PHILIPS QP6505/20 OneBlade Pro Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi

Karantina günlerinde kişisel bakım da çok önemli. uzun süre kuaförlerin kapalı kalması nedeniyle birçok kişi saç kesimini ve boyasını evde yapmaya başladı. Erkek çalışanlar da tıraş makinelerine yoğun ilgi gösteriyorlar. Bu süreçte evde kalarak, kişisel bakımını da ihmal etmek istemeyenler için bu sakal şekillendirici ve tıraş makinesi oldukça faydalı olabilir. Ürün yüz hatlarına uygun ve ıslak/ kuru olarak. 

Güvenlik ihmale gelmez 

Uzaktan çalışmak güvenlik riskini de beraberinde getiriyor, bu nedenle internet etkinliğinizi bilgisayar korsanlarından ve kötü amaçlı yazılımlardan koruyan yazılım çözümlerine yatırım yapmak önemlidir. VPN’ler, çevrimiçi trafiğinizin geçmesi için şifreli bir tünel sağlar, böylece hiç kimse internet verilerinize el koyamaz.

Bu konuda destek alabileceğiniz VPN hizmeti veren pek çok firma var.  Ancak VPN hizmeti satın alırken en ucuzunu değil, güvenlik ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek gelişmiş hizmetleri tercih etmeniz gerekir. Uygun fiyatlı ve işe yarar bir hizmet istiyorsanız TunnelBear kullanabilirsiniz. 

TunnelBear’ın uygun fiyatlı ve ulaşılabilir VPN hizmeti, web trafiğinizi veri hırsızları için özel ve erişilemez durumda tutar ve temel bir VPN’in yapması gereken birçok şeyi sizin için sağlar. 

 

Cevap bırakın