Asus’tan heyecanlandıran Zenfone 6 paylaşımı

0

Asus‘un Zenfone serisi, fiyat – performans noktasındaki başarısıyla oldukça dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sene tanıtılan ve satışa sunulan Zenfone 5 ailesinin ardından, gözler Zenfone 6 serisine çevrildi. Asus yeni Zenfone serisiyle ilgili yaptığı paylaşımda bazı heyecan verici detaylara da yer verdi.

Asus, Zenfone 6 paylaşımı ile heyecanlandırdı!

Şirket, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile Zenfone 6 serisiyle ilgili bazı önemli bilgileri vermiş oldu. Gönderide yer alan tasarımın, yeni modellerden birine ait olduğu düşünülüyor. Tasarıma göz attığımızda tam ekranlı bir akıllı telefon görüyoruz.

Telefonun üst kısmında ahizeye ait alanı görmemiz mümkün iken, ön kameraya dair bir işaret bulunmuyor.Tüm bu gelişmeler akla kızaklı tasarım ya da açılabilir kamera kullanılmış olma ihtimalini getiriyor.

zenfone 6

Tüm bunların şu an için birer tahmin olduğunu hatırlatmamız gerekiyor. Ancak yapılan paylaşıma göre, gerçek modellerle ve tasarımlarla karşılaşmamıza da oldukça kısa bir süre kaldı. Afişte yer aldığı kadarıyla yeni Zenfone modelleri, 16 Mayıs tarihinde duyurulacak.

 

Cevap bırakın