Her ortamda kaliteli müzik ve görüşme deneyimi sunan JBL 225 TWS MediaMarkt’ta!

0

JBL’in kablosuz kulaklık modeli Tune 225 TWS güçlü sesi ve uzun süren pil ömrüyle her ortamda kusursuz müzik dinleme, toplantılara sorunsuz katılma ve kesintisiz görüşme yapma deneyimi vadediyor.

75 yıldır ses teknolojisi alanında benzersiz deneyimler sunan JBL, kablosuz bluetooth kulaklığı Tune 225 TWS ile kesintisiz müzik zevki, sorunsuz toplantı bağlantısı ve görüşme yapma olanağı sunuyor. Hem fiyatı hem performansıyla öne çıkan kablosuz Tune 225 TWS, 25 saat pil ömrü ve güçlü bas teknolojisiyle her ortamda eşsiz bir ses deneyimi sunuyor. Tune 225 TWS, USB type C kablolu olarak kullanılabilen şarj kutusuyla birlikte satılıyor.

Güçlü ses ve 8 farklı renk seçeneğiyle gerçek özgürlüğü yaşatıyor

JBL Tune 225 TWS, Google tarafından etkinleştirilen Fast Pair özelliği sayesinde kılıfından çıkarıldığı an cihazlarla hızlıca eşleşiyor.

Rahat kullanımıyla öne çıkan ve JBL Pure Bass teknolojisini kullanan kulaklık, müzik ve aramaları arasında sorunsuz geçiş yapılmasını sağlıyor.

Kutusundan çıkarıldığı anda cihazla eşleşen ve her iki kulaklığında da mikrofon bulunan JBL Tune 225 TWS, Dual Connect özelliğiyle tek bir kulaklık olarak da kullanılabiliyor. Tune 225 TWS aynı zamanda kullanıcılarına hem kablosuz kullanım rahatlığı hem de ideal bir ses deneyimi yaşatıyor. Sekiz farklı renk seçeneğiyle kullanıcılarına zevklerine göre tercih hakkı veren kulaklık, ulaşılabilir fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Satın almak için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın