Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınHem yıkayın hem kurutun!

  Hem yıkayın hem kurutun!

  Şehirli kadının en büyük problemlerinden biridir çamaşır yıkamak ve kurutmak. Eğer evinizde çamaşır kurutmaya uygun bir alanınız yoksa problem daha da büyüktür. Kimi evlerde çamaşırlar kapılara asılır, kimilerindeyse koltukların üzerine serilir. Hızlıca kurumasını istenilen çamaşırlar için ise en güzel çözüm kalorifer petekleridir. Ancak evde çamaşır kurutmak hem evi dağınık gösteriyor hem de sağlık için zararlı. Neyse ki aynı anda hem yıkama hem kurutma yapan kurutmalı çamaşır makineleri sayesinde çamaşır yıkamak daha da kolaylaştı.

  Son yıllarda yıkama ve kurutmayı tek makinede buluşturan çamaşır makineleri pek revaçta. Bu makinelerle çamaşırlar dışarıda kurutmanın olumsuz etkilerine karşı korunuyor aynı zamanda kullanıcılar hem yerden hem de zamandan tasarruf ediyor. Bu yazımda yıkama ve kurutma özelliği olan çamaşır makinelerini inceledim. İşte performansı ve özellikleriyle ön plana çıkan modeller:

  VESTEL AKILLI 9614 TKT Kurutmalı Çamaşır Makinesi

  VESTEL AKILLI 9614 TKT Kurutmalı Çamaşır Makinesi: Vestel Kurutmalı Çamaşır Kazan temizleme programı ile yüksek sıcaklıkta boş çalıştırıldığında içindeki bakterileri, deterjan kalıntılarını ve kötü kokuyu atarak kendisini sürekli zinde ve temiz tutuyor. Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinelerinde kuruyan çamaşırlar dışarıda kurutmaya oranla daha yumuşak olmaları ile bebek ve çocuk cildinin hassasiyetine uyum sağlıyor. Ayrıca Alerji Uzmanı programı sayesinde 7 alerjen ve 4 bakteriye karşı etkili Türkiye’deki tek marka olma özelliğini de bünyesinde taşıyor. Ürün, Yük sensörü ile ideal yıkama için çamaşırların ağırlığını ölçüyor. Deterjan dozaj önerisi özelliği ile de gerekli deterjan miktarını önererek fazla deterjan kullanımının olumsuz etkilerini ortadan kaldırıyor. Az miktarda çamaşırlar için tasarlanan 29 dakikalık Yıka & Kurut programı ile ihtiyacınız kadar çamaşırı yıkayıp, hızlıca kurutabilirsiniz. “Finish Time” moduyla çamaşırları istenilen saatte yıkanmış ve kurumuş bir şekilde hazır ediyor. Eco Time modu, programın başlama saatini ayarlayarak makinenin elektriğin daha ucuz olduğu saat aralığında çalışmasına olanak sağlıyor.

  Vestel Kurutmalı Çamaşır Makineleri’nde bulunan diğer bir özellik olan Su Soğutmalı Kurutma Teknolojisi, çamaşır makinesinin bulunduğu ortamın ısınmasını ve kurutma performansının zamanla düşmesini engelliyor; bu şekilde bulunduğu ortamın sürekli havalandırma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.  İnci Kazan Teknolojisi’ne sahip Kurutmalı Çamaşır Makineleri narin çamaşırları yıpratmadan yıkamayı sağlıyor.

  LG-F14A8RDS5

  LG F14A8RDS5 Kurutmalı Çamaşır Makinesi: 9 kg çamaşır yıkama, 6 kg kurutma özelliğine sahip. Yıkama programına göre kazan dönüş biçimini kendisi belirliyor. Kazan temizleme özelliği ile makinenin kireç tutması engellenir.  Akıllı teşhiş özelliği sayesinde makine arızalandığında servisi arayıp sinyal sesi gönderildiğinde makinenizin arızasının ne olduğu tespit edilebiliyor. LG’ye özgü buhar tazeleme özelliği sayesinde terlik kıyafetlerinizi yıkama yapmadan dezenfekte ederek temizleyebilirsiniz. Buharlı yıkama sayesinde ise inatçı lekeleri kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.

  LG’nin bu modeli güçlü yıkama, çitileme ve yüksek durulama performansına sahip. Hassas çamaşırlar su seviyesinin altında nazikçe elde yıkar gibi yıkanıyor. Kayış ve kasnak olmadığından LG Direct Drive sistemi enerji tasarrufuyla birlikte motorun verimliliğini arttırıyor ve bozulma riskini azaltıyor. Bu yenilikçi motor teknolojisi sayesinde az titreşim ve çok sessiz çalışma özelliğine sahip.

  ARCELIK 9146 YK 9 kg Yıkama 6 kg Kurutma

  ARÇELİK 9146 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi:

  9 kg çamaşır yıkama ve 6 kg kurutma kapasiteli Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi, kurutma teknolojisi sayesinde kurutma sırasında su tüketmiyor. Elektronik Su Kontrol Sistemi ile, makine yıkama için gerekli su miktarını çamaşırın cinsine ve miktarına göre en hassas şekilde hesaplar ve otomatik olarak ayarlar. Gereksiz fazla su harcamaz ; ayrıca hem zaman hem de enerjiden tasarruf eder. Böylece sudan tasarruf edebilir, daha ekonomik bir yıkama yapabilirsiniz.

  Yıka&Giy Programı otomatik olarak yıkama ve sonrasında kurutma yapan özel programdır.2 adet gömlek 34 dk da, 5 adet gömlek 55 dk’da hem yıkanır hem kurutulur. 6 kg Yıka&6kg Kurut Programı otomatik olarak yıkama ve sonrasında kurutma yapan özel programdır, tek seferde 6 kg koyulan çamaşırı 4,5 saatte hem yıkar hem kurutur. ( 1400 devir sıkma ) Antialerjik+ Programı, 2 kg çamaşırınızı hijyenik ve antialerjik özellikte otomatik olarak yıkama ve kurutma yapan özel programdır. (Allergy UK sertifikalı Kırışık azaltma fonksiyonu, pamuklu ve sentetik programlarında özel tambur hareketleri ve sıkma profili uygulayarak, yıkama sonunda çamaşırların daha az kırışık çıkmasını sağlar. Dinamik rezistans üzerindeki özel kaplama maddesiyle makinenizin ömrünü uzatır ve performansını arttırır. Dengesiz Yük Kontrol sistemi sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışır. Su Taşma emniyet sistemi , makinenin almış olduğu su miktarını , ölçerek kontrol eder ve bu sayede fazla su alınması durumunda ortaya çıkabilecek su taşmalarını önler. Çocuk kilidi ile makinenin çalışması boyunca, başka birisinin program akışını etkilemesine engel olur.

  İhtiyacınız en uygun kurutmalı çamaşır makineleri için buraya tıklayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN