Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürHem hoparlör hem ampul LightFreq Square2

  Hem hoparlör hem ampul LightFreq Square2

  ppqo0kb0rawuv1jv9l0rEvin içindeki hemen her şey çok daha akıllı bir hal almaya başladı. Yemeğin piştiğini akıllı telefonunuza bildirim göndererek haber veren fırınlar, akıllı perdeler, ısınmaya yönelik çözümleri ve daha fazlası söz konusu. Öte yandan teknoloji kavramının sürprizlerle dolu olduğunu da unutmamak gerekiyor. Yani yeniliklere her an hazırlıklı olmak gerek. İşte son dönemdeki ilgi çekici yeniliklerden biri de LightFreq Square2. Bu ilginç ismin arkasında ise oldukça inovatif bir aygıt yatıyor…

  LightFreq Square2, evinizdeki herhangi bir ampul duyuna takılıyor. Ardından klasik aydınlatma işlevini sunuyor. LED teknolojisi kullanılan aydınlatma yapısında renklerin değişimi için bir de döndürülebilir halkaya sahip aygıtın çarpıcı özelliği ise bir hoparlör olarak da kullanılabilmesi.

  Müzik akışı ya da mobil uygulaması sayesinde telefon görüşmelerinin mümkün kılındığını LightFreq Square2, Wi-Fi ve Bluetooth desteği ile cihazlara bağlanıyor; bu sayede aydınlatma fonksiyonunun yanı sıra ses çıkışı ve mikrofon özelliklerini bir arada sunuyor. Ürün akıllı cihaz bildirimleri, alarm gibi fonksiyonlar da sunuyor. Kısacası bir akıllı hoparlör sistemi ve interkom bir arada.

  Aygıtın ses kalitesinin oldukça yüksek olduğu belirtilirken bas ve tizlerin gayet iyi olduğu ifade ediliyor. Finanse edilme aşamasında olan ürünün  200 ve 400 dolar fiyat etiketine sahip iki ayrı boyutta satışa sunulacağı ifade edildi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN