Sevgililier Gününde Erkekler için Teknolojik Hediye Seçenekleri

0

Şubat ayına girmiş durumdayız. Özellikle sevdiğiniz için hediye almanız için doğru bir zamandasınız. Özellikle bir erkek için hediye alacaksanız çikolata çiçek gibi klasik seçenekler yerine daha yaratıcı olmanız gerekir. Bir erkeğin eğilimleri doğrultusunda ona teknolojik bir hediye almak daha unutulmaz bir deneyim olacaktır. Biz de farklı beğeniler ve bütçeler doğrultusunda bir liste yapıp emrinize sunuyoruz.

kablosuz hediye
Ev kullanımına uygun kablosuz kulaklık

Philips SHC5200

Kablosuz kulaklıklar son yıllarda gittikçe popüler hale geliyor. Philips’in SHC5200 modeli ise biraz daha eski tarz bir kablosuz kulaklık. Eski tarz derken aslında kablosuz FM aracılığı ile sesin aktarıldığını söyleyelim. Bu özellik de daha çok televizyon ve ev eğlence sistemi parçası olarak işe yarıyor. Ürünle gelen baz istasyonunu dilediğini cihaza bağlayıp ev içinde çok geniş bir mesafede ses aktarımı sağlayabilirsiniz. Tabii bu artısının dışında baz istasyonu ile sokağa çıkmak ve dolayısı ile telefonla dışarıda kullanmak mümkün değil. Ev kullanımı için oldukça ideal olan SHC5200’e 199 liraya bu adresten ulaşabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik
Sanal Gerçeklik sizi de heyecanlandırıyor mu?

Trust Urban Revolt Exos 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal gerçeklik konusu herkese heyecan veriyor. Bu konuda çeşitli çözümler olsa da Urban markasının Exos 3D seçeneği malzeme kalitesi ve göz bebeği mesafesi (IPD) ile öne çıkıyor. 6 inçe kadar tüm telefonlarla uyumlu çalışan Exos 3D ile YouTube başta olmak üzere onlarca oyun oynamanız mümkün. 129 liraya satılan ürüne bu adresten ulaşabilirsiniz.

bellek
Taşınabilir bellek, yüksek kapasite ve performans ile bir araya geliyor

Kingston DataTraveler50 128GB

Dosyaları yanımızda taşıma ihtiyacı hiçbir zaman azalmıyor. Dosya boyutları artarken ürünlerin de kapasitesi artıyor. Hediye olarak seçtiğimiz DataTraveler ise küçük boyutu, USB 3.0 desteği, 128GB kapasitesi ve veri aktarım hızındaki performansı ile göz dolduruyor. 229 liraya satılan ürün için daha fazla bilgiye bu adresten ulaşmanız mümkün.

 

mouse pad
Oyuncuları mutlu edecek türden bir mouse pad

Logitech G240 Cloth Oyuncu Mouse Pad

Hediye almak istediğiniz kişi oyunlara düşkünse ona güzel bir mouse pad alabilirsiniz. Özellikle oyucular için geliştirilen bu ürün Logitech kalitesini yansıtıyor. Mouse kullanımını daha zevkli ve hassas hale getiren bir kumaş benzeri ürünle kaplı mouse pad’e bu adresten ulaşabilirsiniz. Yalnız bu tip hediyeler alacaksanız, alacağınız kişide benzeri bir ürüne sahip olup olmadığına emin olun ki pişti olmayın. 99 liraya satılan ürüne bu adresten ulaşmanız mümkün.

Radyo
FM radyonun dayanılmaz cazibesi

Sony ICFP26 Taşınabilir Radyo

Günümüzde hâlâ radyo üretildiğini görmek güzel. Spotify gibi streaming kanallarına rağmen FM radyodan vazgeçmek mümkün değil. Biraz nostaljik ve retro ağırlıklı bir hediye vermek istiyorsanız bu ürün tam size göre. 79 liraya satılan Sony imzalı ürün tamamen analog. Yani istediğiniz radyoyu bulmak için biraz uğraşacaksınız ancak işin de keyfi orada. Dahili şarjı 100 saate yakın kullanım imkanı veren ICFP26, dahili hoparlörü ya da kulaklık girişi ile ses almanızı sağlıyor. Ürüne ulaşmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Film
Arşivlik bir filme, hem de bluray formatında kimse hayır diyemez

Bond, James Bond

Klasik bir filme kimse, özellikle erkekler hayır demez. James Bond’un en güzel filmlerinden biri olan bir Sean Connery başyapıtı Ölümsüz Elmaslar bluray formatında bu adresten alınabilir. Arşivlik bu filmi 20 lira gibi uygun bir fiyata sakın kaçırmayın.

çek
İşin içinden çıkamadığınızda hediye çeki imdadınıza koşar

Hediye Çeki

Bazen hediye alacağınız kişiye hediye seçmekte zorlanabilirsiniz. Bazen de birkaç arkadaş bir araya gelip kişinin alacağını bildiğiniz yüksek bedelli bir ürüne katkıda bulunmak isteyebilirsiniz. İşte bu tip durumlarda en güvenli yol hediye çeki almak ve seçimi kişinin kendisine bırakmaktır. MediaMarkt’ın da hediye çeki seçenekleri 100 liradan başlıyor ve artarak devam ediyor. Kararınız hediye çeki vermek ise sizi bu adrese davet ediyoruz.

AKLINIZDA OLSUN

Hediyenizi internet üzerinden seçip paketlenmiş şekilde istediğiniz kişiye verebilirsiniz. Bunun için MediaMarkt’ın internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde “Hediye Paketi Uygulaması” seçeneğini aktif hale getirmeyi unutmayın.

Cevap bırakın