Hayatınızdaki kadına özel

0

8 Mart her yıl tüm dünyada Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanıyor. Ve bu özel günde biz kadınlar el üstünde tutulmaktan çok hoşlanıyoruz. Hediye seçmek zor iş farkındayız. Hele ki kadınlara alınacak hediyeler için iki kere düşünmek gerekebiliyor. O zaman sizlere yardımcı olalım ve biz kadınların en çok sevebileceği teknolojik hediyeleri sıralayalım. Hayatınızdaki kadına özel hangi hediyeleri alabilirsiniz?

hayatinizdaki-kadina-ozel

Hayatınızdaki kadına özel ne alabilirsiniz?

Hediye seçmenin zor bir iş olduğunu söylemiştik. Kadınlar için hediye alternatiflerinin fazla olduğunu da hesaba katarsanız önünüzde çok fazla seçenek var. Biz size kadınların beğenebileceği teknolojik birkaç hediye alternatifi önermek istiyoruz. Öncelikle giyilebilir teknoloji ürünleri güzel bir seçenek olabilir. Samsung’un yeni ürünleri arasında yer alan akıllı saat modeli Gear Sport, spor yapmaya ve sağlıklı beslenmeye dikkat eden kadınların bileklerinde oldukça şık duracaktır. Yuvarlak minimalist çizgilere sahip yeni Gear Sport, Super AMOLED 1.2 inç ekrana sahip. Gelişmiş arayüzü sayesinde hareket halindeyken bile bilgiler kolay bir şekilde görüntülenebiliyor. Gear Sport ile internete bağlı olmadığınızda dahi sağlık ve iyi yaşam konusunda hedeflerinizi gerçekleştirebilir, beslenme yönetimi konusunda bildirimler ve egzersiz tavsiyeleri alabilirsiniz. Standart 20mm genişlikte değiştirilebilir kayışlara sahip Gear Sport, mavi ve siyah renk seçenekleriyle birlikte geliyor. Hayatınızdaki kadına özel daha güzel bir hediye olabilir mi?

Samsung Gear Sport ürününü satın almak ya da incelemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

En güzel selfieler için…

Hayatınızdaki kadına özel başka ne hediye alabilirsiniz? Kadınlar hiçbir zaman akıllı bir telefona hayır demez. Yakın bir zaman önce tanıtılan Huawei Mate 10 Pro, oldukça güzel bir hediye seçeneği olabilir. Yapay zeka teknolojisini kullanan akıllı telefon oldukça güçlü özelliklere sahip. Kirin 970 işlemciyle birlikte gelen Huawei Mate 10 Pro’nun, aynı zamanda 6 GB belleği bulunuyor. Kadınların fotoğraf ve özellikle selfie çekmeye daha meraklı olduklarını da göz önünde bulundurursanız, gelişmiş kamera özellikleriyle ön plana çıkan akıllı telefon, yerinde bir hediye olacaktır. Leica ile iş birliğine giden Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde, 12 megapiksel RGB + 20 megapiksel tek renkli sensör, dünyanın en büyük çift f/1.6 diyaframı, yapay zeka destekli bokeh efekti, yapay zeka destekli dijital zoomu ve optik görüntü sabitleyici sistemi bir arada bulunuyor.

Huawei Mate 10 Pro ürününü satın almak ya da incelemek isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Kulaklıklar tarzını yansıtsın

Hayatınızdaki kadına özel bir diğer hediye seçeneği de kulaklık olabilir. Artık kulaklıklar sundukları teknolojinin yanı sıra şık bir aksesuar olarak da üretiliyor. Sony’nin kulak üstü kulaklık modelleri arasında yer alan WH-1000XM2 modeli, şık görüntüsüyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Kulaklık, daha derin ve uzun bir dinleme deneyimi için birçok yeni özellik ve istisnai pil ömrünün yanı sıra, sesi bulunduğunuz ortama göre şekillendirmenizi sağlayacak daha fazla seçenek sunuyor. WH-1000XM2, kulağı saran tarzı içinde, ortam sesi modu ve hızlı dikkat modunu en iyi gürültü engelleme teknolojisi ile bir araya getiriyor. Ses kablosu ile 40 saate, kablosuz modda ise 30 saate kadar pil ömrü sunabilecek şekilde geliştirilen kulaklık, sadece 10 dakika şarj sonrasında 70 dakika pil ömrü sağlayan hızlı şarj özelliğine de sahip. Bu sayede, gökyüzünde uçarken ya da işe gidip gelirken kulaklığınızı bulunduğunuz her yerde kullanabilirsiniz. Şayet sıkça uçan biriyse, etrafındaki atmosfer basıncını inceleyerek NC performansını iyileştiren yeni atmosferik basınç optimizasyonu özelliği, uçuş konforunda önemli bir fark yaratacak. Peki, sizin hayatınızdaki kadına özel hediye tercihiniz hangisi olacak?

Sony WH-1000XM2 kulaklık modelini incelemek ya da satın almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın