Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelHarman Kardon Aura Studio 4 ile tanışın

  Harman Kardon Aura Studio 4 ile tanışın

  Alanında 70 yıllık deneyimiyle dünyanın en çok tercih edilen üst düzey ses sistemleri markalarından Harman Kardon’un ev içi kullanıma yönelik tasarlanan premium bluetooth hoparlörü Aura Studio 4, Türkiye’de satışa çıktı.

  1953 yılından bu yana hoparlör, kulaklık ve lüks segmentteki araçlar için ses sistemleri üreterek kullanıcıyla buluşan Harman Kardon, eşsiz tasarımıyla dikkat çeken bluetooth hoparlörü Aura Studio 4’ü piyasaya sürdü. Harman Kardon’un güvenilir ses uzmanlığıyla tasarlanan ikonik Aura Studio hoparlör serisinin en yeni üyesiAura Studio 4, etkileyici ışık modları eşliğinde dinleyiciyi müziği aslına sadık kalarak duymaya davet ediyor.

  Aura serisinin geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilen ilk ürünü olan Aura Studio 4, orta ve yüksek frekanslar için ayrılmış 6 hoparlör ve zemine dönük 5.2 inç subwoofer dizilimi ile 360 derecelik ses deneyimi sunan geniş akustik ses sahnesi ve nokta atışı doğrulukta parlak, net ve temiz bir duyum vadediyor. Tüm duyuları harekete geçiren, sürükleyici ve benzersiz Harman Kardon ses kalitesini evlere taşıyan Aura Studio 4, sorunsuz kablosuz akış sağlayarak aynı anda iki cihaz ile eşleştirilebiliyor. Hoparlörün bir adet de aux kablo girişi bulunuyor.

  Serinin ikonik tasarım mirasını devam ettiren Aura Studio 4, transparan kubbenin tabanına yerleştirilen 324 ayrı kristal sayesinde büyüleyici bir ortam ışığı sunarak bulunduğu odanın ambiyansını zenginleştiriyor. Aura Studio 4’ün özenle hazırlanmış ışık animasyonu paletindeki Kutup Işığı, Evren, Yağmur Damlası, Bulut ve Ateş adı verilen hareketli ışık modları, hem müziğin dinleyicideki etkisini artırıyor hem evlere ilham verici bir görsel hava katıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN