Halo: The Master Chief Collection PC’ye geliyor

0

Xbox One’da Game Pass sahiplerine ücretsiz olarak sunulan Halo: The Master Chief Collection’ın, PC’ye de buna benzer bir sistem ile adım atması bekleniyor. İşte detaylar…

Xbox One için özel olarak geliştirilen ve bünyesinde kült Halo oyunlarını barındıran Halo: The Master Chief Collection paketi Windows için listelendi. Peki, Halo: The Master Chief Collection’da hangi oyunlar yer alıyor?

Microsoft, Xbox 360’ın kült oyunlarını grafiklerini yenileyerek Xbox One’a geçtiğimiz yıllarda getirmişti. Halo: The Master Chief Collection da bu oyunlar arasında yer alıyordu. Sadece Xbox One’a özel olan The Master Chief Collection’ın uzun bir süredir PC’ye gelebileceği söylentileri dolaşıyordu. Bu söylentiler resmi olarak Microsoft Store’da doğrulandı.

Halo: The Master Chief Collection Windows’a göz kırptı

Halo 2: Anniversary, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 3, Halo 4 ve Halo: Nightfall oyunlarını barındıran Halo: The Master Chief Collection’ın, Microsoft Store’da desteklediği cihazlara Surface Hub eklendi.

Xbox One’da Game Pass sahiplerine ücretsiz olarak sunulan yapımın, PC’ye de buna benzer bir sistem ile adım atması bekleniyor. İlerleyen günlerde düzenlenecek olan Xbox Insider etkinliğinde oyun ve diğer yenilikler hakkında detaylar gelecektir.

Bakalım Game Pass sistemi Windows kullanıcılarının da beğenisine sunulacak mı?

Cevap bırakın