Halo Infinite’in sonraki güncellemesi büyük bir sürprizle gelecek!

0

Tank silahı yaklaşan bir güncellemede geri dönecek…

Oyun geliştiricisi 343 Industries’ten yapılan bir açıklamada, Halo Infinite’in gizli ve aşırı güçlü “tank silahı”, gelecek bir güncellemede oyunun kampanyasına geri eklenecek.

Tank tabancası son derece güçlü bir silah. Esasen bir Scorpion tank topunun sınırsız cephaneye sahip taşınabilir bir versiyonu ve hız koşucuları arasında popüler oldu. Ayrıca oyunu çok daha kolay hale getirmenin bir yolu…

Halo üst düzey topluluk yöneticisi John Junyszek, Nisan ayında 343’ün oyunun ikinci sezonunun yanı sıra “tank silahı arızasını” da ortadan kaldıracağını söyledi. Bu karar toplulukta pek ilgi görmedi ve görünüşe göre 343’ün tank silahını geri getirmeye karar vermesine yetecek kadar da tepki geldi.

2. sezon yamasıyla birlikte bazı güncellemeler yapıldı; ancak topluluğun tepkisi o kadar yüksekti ki 343, birçok güncellemeyi kaldırmayı planlıyor. Junyszek; “Geri bildirimlere çok değer veriyoruz.” dedi.

Halo Infinite’in yaratıcı başkanı Joseph Staten de şikayetleri kabul etmişti. Staten, Junyszek’ten alıntı yaparak “Hey Spartalılar, bu hafta inişli çıkışlı geçti. Hedefimiz kesinlikle bu değildi.” dedi.

Junyszek yeni güncelleme için belirli bir tarih vermedi, ancak yakın biz zamanda gelebilir gibi görünüyor.

Junyszek son olarak; “Ekibimiz bu güncellemeyi elimizden geldiğince hızlı bir şekilde yaratmak için çok çalışıyor; ancak onu kullanıma açmadan önce atmamız gereken birkaç adım daha var. Önümüzdeki birkaç gün içinde bu güncellemenin yayın zamanlaması hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.” dedi.

Cevap bırakın