Gürültü Önleyen AirPods 3 2019 Bitmeden Gelebilir!

0

Üçüncü nesil Airpods’un yıl bitmeden pazarda olabileceği ifade edildi. Ayrıca yeni Airpods’un gürültü önleme özelliği ile geleceği iddia edildi. İşte detaylar…

Popüler medya platformlarından DigiTimes tarafından yapılan habere göre üçüncü nesil Airpods’un yıl bitmeden pazarda olabileceği ifade edildi. Ayrıca yeni Airpods’un gürültü önleme özelliği olacağı da eklendi. Yeni Airpods yani diğer adı ile Airpods 3, herkesin bildiği gibi kablosuz özelliğe sahip bir kulaklık ve yeni versiyonunda birtakım farklı özellikler ile geleceği söyleniyor. Airpods hakkında yeni haberlerin kaynağı, 2019 yılı bitmeden Apple’ın yeni nesil Airpods’u piyasaya süreceği ve bunun yanında kulaklığın gürültü önleme özelliği ile geleceğini ifade etti.

Diğer yandan Airpods 3 modelinin yeni bir tasarıma sahip olacağı ve bunun yanında gürültü önleme dışında farklı özellikler de bulunduracağı belirtildi. Beklentiler yüksek. Ayrıca kulaklığın tasarımının gürültü önleme özelliği ile uyumlu olması adına değişime uğrayacağı söylenenler arasında.

Soru işaretleri…

Bunların yanı sıra gürültü önleme özelliğinin ciddi oranda bir güç tüketimi yaratacağı ve Apple’ın ise bu nasıl bir çözüm bulacağı henüz bilinmiyor. Çünkü kablosuz olan kulaklığın bir de bu şekilde aşırı derece güç tüketimi yapması nedeniyle bu dengenin nasıl sağlanacağı oldukça merak ediliyor. Yeni nesil Airpods 3 konusunda ise Apple’dan henüz elle tutulur bir bilgi gelmediğini de söylemeden geçmeyelim.

AirPods’u incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın