Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilGüncelleme desteği biten Xiaomi modelleri – Güncel liste

  Güncelleme desteği biten Xiaomi modelleri – Güncel liste

  Xiaomi, güncelleme konusunda en hareketli şirketlerden biri. Firmanın telefon çeşitliliğinin bir hayli geniş olması nedeniyle sıklıkla yeni sürümleri çalıştırması pek de mümkün olmayan modellerin yazılım desteği sonlandırılıyor. Şirket, bunları belirli aralıklarla EOL listesi adı altında belirli aralıklarla kullanıcılarla paylaşıyor. Peki an itibariyle şirketin desteği sonlandırarak güncelleme vermediği akıllı telefonlar hangileri?

  Güncelleme desteği biten Xiaomi modelleri

  Xiaomi güncelleme konuda kimilerinin takdir ettiği kimilerinin eleştirdiği bir şirket. Satışa sunduğu akıllı telefonlarına genellikle iki yıl yazılım desteği veriyor. Aynı zamanda resmi web sitesindeki güncelleme desteği biten cihazların yer aldığı EOL listesini de belirli aralıklarla güncelliyor.

  Temsili

  Xiaomi’nin EOL listesine eklenen modeller bundan böyle MIUI, Android veya güvenlik güncellemelerini alamayacak. Ancak üretici yine de kapıyı tamamen kapatmıyor. https://macularetinavitreouscenter.com/ Zira ciddi bir güvenlik açığı tespit edilmesi durumunda artık desteklenmeseler bile güncelleme alacaklar.

  Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri için diğer sayfaya geçiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN